Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teen Queste raha ja P2P pinnide eest !

Kas robi97 saab usaldada ?  

10 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas robi97 saab usaldada ?



Soovitatud postitused

ESIMESELE 3-ELE INIMESELE TEEN SOODUSTUSE (2 INIMEST KASUTATUD!!2INIMENE on minu sõber)

Ma siis teen siis Queste, Archievement Diary-eid, cluesid (1,2,3) kui oled piisavalt tugev, mõnda skilli vb raha ja P2P pinnide eest .P2P pinne koguaeg ei aktsepteeri . Skillid peavad suht olemas olema, kui Queste pole mis questis vaja v6in ka need teha, aga see läheb jällegi rohkem raha maksma ! Kui teeme rahaga siis tahan pool ette ja siis teine pool peale questi, kui ei sobi ära minult queste küsi ! While Guthix Sleeps questi veel pole läbi teinud kui olen teinud raskematest questidest ära nagu - (EI ole kordagi surma saanud questis)

Monkey Madness

Underground Pass

Desert Treasure

Catapult Construction

Regicide

Cold War

Between a Rock...

The Dig Site

Ning palju muid questegi . Kergemaid olen ka paljusi teinud nagu - Gertrudes Cat, Dwarf Cannon, Elemental Workshop I, Elemental Workshop II ja k6ik FREE QUESTID .

Teen nii F2P kui ka P2P queste . Hind oleneb Questist ! MA AUSALT EI SCAMMI !!! Pange küssad, E-maili peale võite ka Panga PIN peale panna kui tahate aga lihtsalt siis ei saa ma questi hästi teha, sest vahepeal peab asju panema ka Panka !! :ty kui te mind usaldate !

KODULEHT - VAJUTA SIIA ! KUI SEALT EI LASE SIIS "questiori.tk" ilma jutumärkideta !

Räägime täsemalt hinnast ja soovist MSN-is ! Minu MSN on - [email:16jvx1l8]hiina97@hotmail.com[/email:16jvx1l8]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa skille teed?

 

Tee mul 39-45 WC ja saad tehingu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

100.- kui ma teen su WC 39-45 ?

Alles PM-isid mulle, et maksad 0.- !

 

Tegin ka kodulehe - QuestiOri.tk !

Kellegil on soovi ?

Teen ikka Queste, Archievement Diary-eid, Clue Scroll-e (LVL 1, 2, 3), Skille vahepeal võibolla (räägime) . Kui soovi on siis

LISA MSN - [email:3jgn41mf]hiina97@hotmail.com[/email:3jgn41mf]

PM-i MULLE - robi97

POSTITA VASTUS SIIA - http://www.vahvel.net/raha-orjad/48019-teen-queste-raha-ja-p2p-pinnide-eest.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.