Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[RATE]10 HP DarkBower Valmimine[HATE]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Mis ma selle boti tegevusest näitan :D ? Lisa tegevus mulle ja ma pean praktika kaitsmist valmistama. See tähendab 2 refferaati, Power pointis mingi teema, enesehinnang jms. 2 päevaga ja ma pole alustanud veel :) Nii et vist ei tule pilte eriti botist.

 

Bottige ise ja näete tegevust :D Nii irooniline :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On kll palju palutud. HIM kuidas ma bot olen ? Oleks bot siis oleks mul aega. Muud pole teha kui vahtida teiste pilte :O ? Suht nolife vms ? Mine välja kõnni/kõndige ringi ja tehke midagi muud kui ainult vahtida arvutis pilte.

Masendav!

 

Aa ja kui ei meeldi siis kusagil pole käsk vaadata siia :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna !

See võiks olla põhjus miks me pilte tahame , jah ilma piltideta päevikud imevad !

Ma ei ole ka korralikult lugenud või ei ole lihtsalt aru saanud kas tegu on bot või tavalise päevikuga ?

Respect ,

Shimmy


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule see on tõesti lame, mis sa siin korraldad.

PILTE, PILTE !


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei nh mul on vägagi elu:)

pmt elan tüdrukuga peaaegu koos juba jne

et jh vahepeal kui vaatan foorumisse ja siia teemasse siis tahaks ka pilte näha boti tegevustest

või sa ei botigi:D

ei tea sul läheks pildi üles panekuga, lõikamisega 1 min, nii raske?

botik oled.

 

 

Moded teema kinni?, täiesti mõttetu ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas teate et see ei ole päevik ?

 

HAHA! Miks sa siin päevikut pead siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nad lihtsalt kadedad :D Aga pmst kui sa midagi postitad, siis pole mõtet kirjutada, et nt range 59, pane pilt. Selle pärast nad whainivadgi. Tahaks muidu omangut näha :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pange see teema lukku jms. Aare kuss pc pole vaja koguda. Siin oli pilte, kaasa arvatud range ja hp MILLEST SEE TEEMA OLIGI. Aga kuna siin läks liiga suureks ininaks eemaldasin pea teema ja nüüd teema lukku, ma ei vaja tähelepanu ja ma puberteedist välja kasvanud. Kui Sind see teema ei puuduta palun vajuta Nool Tagasi (Backspace or w.e)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.