Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Sai Banni :S

Küsimus

Mu Kasutaja Sai Banni Juunis 2006. Mul Ei Ole Ühtegi Kirja Tulnud Ja Seal Appeal Offence On See Blackmark 0. :S Kui Tahan Sisse Logida Ütleb Et 'Your Account Has Been Disabled.Please Click Here To Check Your Message Center For Details`.

 

Palun Aidake :ty


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Arvatavasti credit ban . Tehti credid kaardiga p2p ja siis katkestati tehing. so banned.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kle Ma Arvan, Et Sa Peaksid Quitima Siis OKKK?!=!!!!?!!=!?!!=?:S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mine Account Management ja sealt vali Account Information (View information on your current subscription). Ütle, mis seal su member info kohta öeldud. Juhul, kui seal punases kirjas negatiivsed päevad, siis tuleb see sul kinni maksta PayByCash süsteemi kasutades. On võimalis ka JaGexile kiri saata ja asja üle vaielda. Näiteks mina saatsin kirja, peale seda JaGex tühistas minu negatiivsed päevad ja ma sain uuesti kõikide meetotitega ennast memberiks teha (samuti kasutajaga mängida). :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mul on seal -31 päeva :S

Welcome to the user details page, where you can view your current credit status and manage your subscriptions.

 

You are not currently a member of RuneScape or FunOrb.

 

Become a member of RuneScape and/or FunOrb by paying for credit.

 

Starting a subscription to RuneScape will allow you to visit previously unavailable areas in the game, grant access to new and exciting skills, monsters and quests, gain more bank space, priority customer support and much more. Membership Benefits page.

 

Having a subscription to FunOrb gives you access to exclusive game content, ALL of our multiplayer titles, high score tables and members' only Achievements, priority customer support and much, much more. Membership Benefits page.


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mul on seal -31 päeva :S

 

Siis tuleb sul tasuda see PayByCash meetodit kasutades või saadad JaGexile kirja, kus seletad, mille eest sul seal -31 päeva. Soovitan öelda, et kasutaja polnud sinu käes ja et sina pole refund teinud jne. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

------

 

Dear Jagex,

 

I have recently noticed that I have been disabled for negativ credit. I admit that my account was stolen and after I recovered it I found out that it has been disabled. I have been playing runescape since 01' and have been a fan ever since. My many years of playing and being loyal has gone down the drain because of one accident and I would like to ask you for one more opportunity to gain the trust I once had back. Please, can you remove negativ credit and give me chance to play with my account again.

 

Thanks,

 

 

------

 

Saadad kirja: [email:29j2ub0c]billingsupport@jagex.com[/email:29j2ub0c]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
kui ma kirja ära saadan kas nad saadavad kohe mingi kirja vastu ?

 

Nad saadavad algul kirja, et nad said su kirja kätte ning seejärel loevad su kirja läbi ning 1-2 päeva pärast saadavad personaalse vastuse. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sind just aidati, mida sul veel vaja on??

Et keegi tuleks sinu juurde ja saadaks lausa ise selle kirja ära?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.