Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 3 pinni, 100.-

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
ostsin yhe k2is ette, v6i noh suht sammal ajal sisestas ta pinni ja ma saatsin raha .. v2gagi 5+ deal oli, k6ik v6iks olla sellise suhtumisega nagu tema :) ja myya kah nii odavalt pinne :D

 

Erandeid tuleb teha no kurat võtaks :D

Viimased 4 alles , raisk liduge :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiidan veel teda, sest ta müüs mulle veel ühe accoundi ja ka selle müümine sujus kenasti. Soovitan temaga äri teha.

 

 

Hmm arvan et muudan oma otsust, sest kõigepealt oli kõik ok ning ta lubas veel pini anda kui ostan, ostsin siis ära ja ta ütles, et pinid on otsas kuigi praegu ta nagu ikkagi müüb, nüüd hakkan sisse minema ja oi parool on muudetud. Selle pärast ta vist nii odavalt combat 123 müüs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm arvan et muudan oma otsust, sest kõigepealt oli kõik ok ning ta lubas veel pini anda kui ostan, ostsin siis ära ja ta ütles, et pinid on otsas kuigi praegu ta nagu ikkagi müüb, nüüd hakkan sisse minema ja oi parool on muudetud. Selle pärast ta vist nii odavalt combat 123 müüs

 

Ei ei ei , Kuradi eile tahtis üks vend osta siis ma pidin tegema seda Stolen Account, aga see oli accepted ja muutis passi ära kohe, Saad kindlalt passwordi tagasi, Mul endal läks meelest juba õelda seda :S ( Ta sai nüüd konto tagasi ja kõik on korras (H) )

Nii kui msnis oled kohe viskan pw(h)

 

A sa sollide eest ei müü ?

 

Täitsa oleneb kui suurtest summadest jutt on:D

 

ma ostan sult 4 tükkii ehk 80 krooniga täna õhta!

 

Ma arvan et vast saab ikka, Aga sa pead kindla sõna andma et tahad, siis hoian sinujaoks 4 alles Xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tule msni.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin pinni, kinda fast.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostaks sollides 1pinni MSN:counter_strike0007@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dmn minu poolest jätka kuna ma ostaks küll neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.