Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Blogid

Soovitatud postitused

Kuna foorumisse on tekkimas uus mood, hakata koostama isiklike bloge, siis oleks tore kui need saaks, ilusti ja kenasti eraldi alafoorumisse. 2 põhjusel, esiteks oleks nad meie 12a "kõvade meeste" silmaalt ära ja teiseks oleks hea lugeda kui nad on ühes kohas.

 

 

Tänan tähelepanu eest,

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida see eraldi alamfoorum siis endast ette kujutaks, et 'kõvad mehed' sinna sisse ei saa? Mingi varjatud jne? Sest ma olen nähtavasti 'kõvade meeste' pundis foorumi staatuselt, kuid lugeda sooviks ikka. :)


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida see eraldi alamfoorum siis endast ette kujutaks, et 'kõvad mehed' sinna sisse ei saa? Mingi varjatud jne? Sest ma olen nähtavasti 'kõvade meeste' pundis foorumi staatuselt, kuid lugeda sooviks ikka. :)

 

Eiei...sisse saavad kõik...aga siis on lihtsalt parem leida neid teemasi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On nad rohkem blogid või tutvu/tutvusta kategoorias?

 

Nad on rohkem ikka blogid, ma ei saa ju hakata kirjutama blogi, ilma enda tutvustamiseta. Või kas sulle pakuks huvi mida ma nx eile tegin kui sa ei tea kes ma olengi? Ma ikka olen täiesti veendunud et nad ikka blogid, hetkel lihtsalt sissejuhatus vms..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eiei...sisse saavad kõik...aga siis on lihtsalt parem leida neid teemasi:)

 

zuuzk ütles, et siis oleksid need 'kõvade meeste' silma alt ära, ma ei näe loogikat. :?

 

S. true that, kuid mul on bowlingus high score. Seega fuck off.(H)


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
zuuzk ütles, et siis oleksid need 'kõvade meeste' silma alt ära, ma ei näe loogikat. :?

 

S. true that, kuid mul on bowlingus high score. Seega fuck off.(H)

 

Silma alt ära pidasin ma silmas et nad on eraldi alafoorumis, selleks et sa sinna ligi pääseks, pead sa tegema 2 klikki rohkem. Kas sul noormees on probleem oskusega valida sõnu?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvan suht, et mõttetu ...

Tuleks mingi 3 asjalikku blogi ehk ning ülejäänud oleksid paaripäevased + koosneksid enamasti runest.

 

rune jaoks on eraldi alafoorum. =/ ja praegu on juba 4 suht asjalikku algatust tehtud...ma arvan et see blogide tegemine kandub edasi ja varsti on neid siin juba päris palju.:)

 

Ongi hea aega sisustada vahepeal:D saab lugeda kuidas teistel läheb jne:eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Arvan suht, et mõttetu ...

Tuleks mingi 3 asjalikku blogi ehk ning ülejäänud oleksid paaripäevased + koosneksid enamasti runest.

 

sa saad ise ka väga hästi aru et viimane lause pool on sul täielik idiootsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui teete uus alafoorum tehke ka vanuse piirang,et postitada saaksid ainult vähemalt 13/14 aastased.

Pole vaja foorumisse üldse 11,12 aastaseid sisse lasta,tehke registreerimisel muudatus ,et peab olema vähemalt 13 et registreeruda siia foorumisse,või piirata selle vanuse grupile mõned alafoorumid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kui teete uus alafoorum tehke ka vanuse piirang,et postitada saaksid ainult vähemalt 13/14 aastased.

Pole vaja foorumisse üldse 11,12 aastaseid sisse lasta,tehke registreerimisel muudatus ,et peab olema vähemalt 13 et registreeruda siia foorumisse,või piirata selle vanuse grupile mõned alafoorumid.

 

Üritad tarka panna aga vapsjee see ei õnnestu.

Mõned 12 aastased -13 aastased on kõvasti targemad (käitumises) kui nii mõnigi 17+ aastane siin. kõik ei ole idioodid.

sellised idioodid kes paska ajavad blogi all süüakse lihtsalt välja, laks ja laks 24h banne ja asi vask.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See selleks küll,aga et vähemalt see oleks lubatud näiteks alates 14 aastastele.

Ma pole siiamaani näiteks manraynori blogis näinud spammi vanem kui 15 aastaste inimeste poolt :)

Tehke siis erinevad vanuse kategooriad,las lapsed ajavad oma asju,suured ajavad enda,ning ei tohiks toimuda arusaamatusi kus 13 aastane postitab 17 aastase teemasse ja hakkab ütlema "Oi kui palju sul punne,ükski naine ei hakka sind armastama"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
See selleks küll,aga et vähemalt see oleks lubatud näiteks alates 14 aastastele.

Ma pole siiamaani näiteks manraynori blogis näinud spammi vanem kui 15 aastaste inimeste poolt :)

Tehke siis erinevad vanuse kategooriad,las lapsed ajavad oma asju,suured ajavad enda,ning ei tohiks toimuda arusaamatusi kus 13 aastane postitab 17 aastase teemasse ja hakkab ütlema "Oi kui palju sul punne,ükski naine ei hakka sind armastama"

 

 

sa pole näinud sest ta kustutab neid postitusi ja warnib igat idiooti.

ja mõni 12, keda sa lapseks pead (ma kordan veel), tal on palju kirevam elu ja huvitavamaid seikasid, kui mõnel kes 24h arvutimänge mängib ja siis räägib kuidas ta uue toiteploki sai.

see vanusepiirangu värk on totaalne mõttetus. kõik on erinevad, samuti on pooled 13 aastased ühesugused, mängivad mudelautodega ja joovad limpsi, teised joovad kõrremahla ja mängivad juba muid mänge.

see et mingeid idioote sinna satub, kes enamasti on nooremad ja totaalselt ila suust välja ajavad ei tähenda nüüd küll et kõik sellised on... idioote on, need laksitakse kohe välja, targemad hoiavad keele mandlites ja ajavad normaalset juttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa pole näinud sest ta kustutab neid postitusi ja warnib igat idiooti.

ja mõni 12, keda sa lapseks pead (ma kordan veel), tal on palju kirevam elu ja huvitavamaid seikasid, kui mõnel kes 24h arvutimänge mängib ja siis räägib kuidas ta uue toiteploki sai.

 

Nad on ikkagi lapsed ja ma ise olen ka :)

Muidugi see sõltub kui inimesel mõistus peal,no kategooriad võiksid ikkagi olla.

Sest ma ei arva et 12 aastane isegi kui ta on väga tark jne kuda sa ütlesid postitaks suurte foorumites kus juba täiskasvanud ajavad enda päriselu asju(Armastus,Naised,Mehed jne).

Meil on enda asjad mida nooremad veel ei tea.

10-14 aastased postitavad enda alafoorumisse,15-JNE postitavad enda alafoorumisse.

Samuti keegi peale eeskujulikke ei saa postitada Eeskujulikke alafoorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust ka jabur idee. Need postid jms mis ei sobi blogisse saab ära kustutatud. Pole vaja mingeid vanusepiiranguid.

 

Ja üleüldiselt õviks olla isikuteemad või personaalteemad foorum, mitte nii konkreetne blogi foorum. Saaks tutvustus teemad teha ja samas blogid jms.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad on ikkagi lapsed ja ma ise olen ka :)

Muidugi see sõltub kui inimesel mõistus peal,no kategooriad võiksid ikkagi olla.

Sest ma ei arva et 12 aastane isegi kui ta on väga tark jne kuda sa ütlesid postitaks suurte foorumites kus juba täiskasvanud ajavad enda päriselu asju(Armastus,Naised,Mehed jne).

Meil on enda asjad mida nooremad veel ei tea.

10-14 aastased postitavad enda alafoorumisse,15-JNE postitavad enda alafoorumisse.

Samuti keegi peale eeskujulikke ei saa postitada Eeskujulikke alafoorumisse.

Rofl gay


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.