Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Imelik on Scammer!!Pilt

Soovitatud postitused

rofl . tõesta et mina tõmbasin tagasi uuesti ? sycon võis sama moodi tõmmata so stfu

 

 

Mina ei tea no vacationist mitte sittagi ammu juba. Ma pole ka esimene omanik

 

 

omfg sa oled nii funny. Võmp on küll naq eriti ropp sõna et seda peaks varjama

 

njaaa, müümise ajal rääkisid sa midagi muud...=/ , teema tegid ka veel kunagi

mingist kasutajast et milline teha vms, oli vist veel ei kas zerker main või ini, ja üllataval kombel olid just samad statsid no vacationil, imo oli sul päevik ka kunagi veel no vacationist, aga jah, peace, mul savi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa 1 korrda tõmbasid miks sa siis 2 korda seda teha ei võinud??

Türapea selline:D:d:d

tavaliselt õeldakse et topelt ei käris aga jh seekord kärises . Ei teinud seda.

Suht pohhui isegi sinust.

 

njaaa, müümise ajal rääkisid sa midagi muud...=/ , teema tegid ka veel kunagi

mingist kasutajast et milline teha vms, oli vist veel ei kas zerker main või ini, ja üllataval kombel olid just samad statsid no vacationil, imo oli sul päevik ka kunagi veel no vacationist, aga jah, peace, mul savi.

päevik oli siis kui purena oli ta veel . Sulle müüsin def 20.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võimalik ?

[17:21:10] -[ZU]RuneScript- *** [ NO VACATION ]: Overall 1,393 | Att 70 | Def 81 | Str 75 | HP 84 | Range 81 | Pray 52 | Magic 69 | Cooking 70 | Fletch 99 | Fishing 65 | Firemaking 60 | Crafting 55 | Herblore 39 | Agility 51 | Thieving 53 | Slayer 66 | Farming 53 | Runecraft 32 | Summoning 56

 

minu kätetöö see pole

Edit:// kui tahad võin sulle tagasi tõmmata


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võimalik ?

[17:21:10] -[ZU]RuneScript- *** [ NO VACATION ]: Overall 1,393 | Att 70 | Def 81 | Str 75 | HP 84 | Range 81 | Pray 52 | Magic 69 | Cooking 70 | Fletch 99 | Fishing 65 | Firemaking 60 | Crafting 55 | Herblore 39 | Agility 51 | Thieving 53 | Slayer 66 | Farming 53 | Runecraft 32 | Summoning 56

 

minu kätetöö see pole

Edit:// kui tahad võin sulle tagasi tõmmata

 

eih, ma mõtlesin et kui sa teema tegid see *ini/zerker/main* siis olid stats ikka def 20 jne, tagasi ma seda ei taha, aga pole vastu ka kui annad(mul endal ka mingid andmed, mby pärast vaatan mis saab)

okey, rune on mõtetu, ma KOd pelama nyyd:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

srry mõttetu*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Millest räägime??? nagu näha laseb ka teisi üle ja siis annab tagasi.....

kuule mine nuta patja emo .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ban j22vad k6ik vait ;) ..

sa võiks lugeda ka veits.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuulege Banaanid . Kui midagi ei meeldi siis gf Nerds .

Mirjam .. Sulle küll sobiks üks banaan .

-Piraat- Sa ise kah aru saad mida sa siin sogav või ? Mina küll aru ei saa :S

 

Igatahes . Imelikule mitte Banaani keerama Kuna Proofi VÄHE ! ;)

Imelik on Suuur Ja väike Imelik kokku ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mine emotse edasi homo!!

Miks vaja panne 100 pilti kui kõik olemas 1 pildil.Seal on näha et tunnistab et tema scammis acc ja muutis pw ja siis andis tagasi.....ja nüüd jälle scamm??

Kui ma olen 13 aastane siis sina mingi 18???Suht MOLU oled siis kui lased 13 aastasel ..........:D:D:D:D:ty

 

T*ra, sa hakkad jälle mingit kuradi ego panema ?

Tead kes emo on ? Ära aja oma lõikumisteemat.

Homo.. no .. kasvata endale kotikarvad ja siis tule põkkima oma kuradi laheda tekstiga.

Persse, sellised ajavad närvi ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kujuta ette mida sa teeksid irl kui sa banni saaksid,sa oled siin juba nii kuri kes ytlevad ban:D

Ise ytlen ka ban,mis sa nyyd mulle ytled?

 

Gl .. Ma arvan kui on valida Sinu ja Imeliku vahel et kumb teist scammer siis arvan alati ja 100% Et see oled sina . Sest sul selline kahtlane vahvel name .

Beat That if U can.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rofl .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Gl .. Ma arvan kui on valida Sinu ja Imeliku vahel et kumb teist scammer siis arvan alati ja 100% Et see oled sina . Sest sul selline kahtlane vahvel name .

Beat That if U can.

 

Mis tähsus selle on mis nimi,kas on OlenWazzupScammer või niisama Wazzup?

Nimi küll ei ütle kes scmmer kes mitte.Siis ei saaks keegi scammi kui kõik teavad

nt Imelik on kahtlane nimi ja nüüd olen kindel et ta scammer.mingi tõepõhi võib olla!


homer-credit-card-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tähsus selle on mis nimi,kas on OlenWazzupScammer või niisama Wazzup?

Nimi küll ei ütle kes scmmer kes mitte.Siis ei saaks keegi scammi kui kõik teavad

nt Imelik on kahtlane nimi ja nüüd olen kindel et ta scammer.mingi tõepõhi võib olla!

rofl ? mine perse sellise jutuga.

saa üle. ma ei scämmind sind ja ma ei saa banni . Cut now ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ongi noh, mõlemaqd bann!

kuule. Tiri oma kolmandast reast neljanast kotikarvast ja siis topi teise käes kolmas sõrm omale ninna ja karju seda lauset uuesti siis äkki mõjub


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule. Tiri oma kolmandast reast neljanast kotikarvast ja siis topi teise käes kolmas sõrm omale ninna ja karju seda lauset uuesti siis äkki mõjub

 

Tubli .

Mis Teil ütlemist . Saage Aru et kui pole pilte siis pole tõestust . Ip Pilt ja Kohe korras...

 

Go Imelik . . Imelik , Kas sa Sander? #vsu's kah sander =

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tubli .

Mis Teil ütlemist . Saage Aru et kui pole pilte siis pole tõestust . Ip Pilt ja Kohe korras...

 

Go Imelik . . Imelik , Kas sa Sander? #vsu's kah sander =

jep.

 

Omg mis IP nagu näha räägib et ta kou et ip pole võimalik saada.Kohe uurin kas hansa netis on midagi....

Pilt:

nii kahju et ma seda pilti ei näe


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.