Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Big Love

Soovitatud postitused

VIP

120teenboobs.gif

 

 

Sisukord -

1) Mina

2) Minu rs history

3) Kasutajast

4) Väravad [ Goalid ftw :wink: ]

5) Pildid

 

 

 

1)

Runest niipalju, et kunagi sõbrja juures nägin seda mängu. Alguses mõtlesin küll, et mida pela, mingi jooksed samasuure kui lego mehikesega ringi ja killid mingeid värdjaid . Aga noh mis teha, tegin acc ära RSC aeg ja sealt see rune tuligi. Esimesest acc'st mäletan niipalju, et rsn oli Ets43 ja pwd mäletan ka veel väga hästi . Sellel acc'l arendasin ma kõike f2p's. Tol ajal oli kerge ka scämmida, niiet osa raha tuli teisi mängjaid luttides. Mul vend tahtis ka seda pelada aga ma ei õpetanud niiet ta käis sõbrajuures ja hakkas ka pelama. Rsc aeg mul oli vist 1 main ja 4-5 puret. Kõik pured said banni :D Scammimise pärast. Lihtne . PMis : Wanna get ur stats fast up ? Change ur password ***** and tell if its done. Then log and i will make ur stats up in ten mints . Olemas. Esimest korda sain oma elus rsis p2p Rs2 ajal.

Etsist jäin ilma keyloggeri tõttu.

 

3)

Kasutaja nimi on Eat Creampie, millest peaks valmima P2P Str Pure. Kasutaja ajaloo ma jätaks mingilmääral oma teada. Kasutaja juures olen ainult strd teinud. Frees lasin ka paar ranged levelit hiljuti . Pole ostetud. No Macro.

 

4)

Strength 85

Eat%20Creampie.png

Hitpoints 74 [stengthiga tuleb lol]

Eat%20Creampie.png

 

5)

 

Statsid

 

090906234625.png

 

Pank

 

pank.png

 

Viimane level

 

090905231323.png

 

 

Lõpetuseks

 

Kes mind lisada tahab kirjutagu siin. Ära tahaks mainida Sain k0, Newborn love, SamSungSten, Kõik dejavu liikmed ja #vsu Chat. lol. Olge õnnelikud ja sööge ikka kreemikooki

Muudetud liikme Imelik'i poolt

Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Panin 2k plain pizzasid ostma. Homme Hakkan strd nolama


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovime edu sulle siis

 

Ja Homme Võiksid mind Muidu addida Runes Xd


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mingi 3-4 päevik sul , kõik on katki jäänud .

 

gl .

 

4.

Viimane tõmmati tagasi korra, midagi ei tehtud küll aga võttis isu ära ja surin mingi 4M'ga bh's lambikale.

Nüüd kodus kohe treenima


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umm , kasutaja on ju ostetud Newborn live käest vms , tal on ju selle kasutaja esimene omanik .

Aga muidu gl . :)

 

#vsu eest saad 7p . ^.^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Umm , kasutaja on ju ostetud Newborn live käest vms , tal on ju selle kasutaja esimene omanik .

Aga muidu gl . :)

 

#vsu eest saad 7p . ^.^

Sain tasuta . Atm istun zammy warriorites. Str 81 banked.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

16:02:12 [JT]RuneScript—*** [ END ]: You gained 35,108 strength exp in 1hr 2mins 47secs. That's 33,551 exp/h. Estimated time to level up:4hrs 59mins 32secs

 

Mingi tropp eestlane tuli minu world ja ei leavinud, ehk pidin hoppima Poleks muidu tracki kinni pannnud aga rs freezis . thats why only 1h2min.

Trip läbi siis panen loot and shit.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
pured on kenad:) proovid 99 str?

Esialgu tahaks mingi ajapeale 90 nipitada.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu edasi, ilus acc.

7p


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole paha...

6p minupoolt.

 

W000000000T , 5000. post :D

IM DA MUTHAFUCKING LEGEND NOW !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

090907172354.png

[JT]RuneScript*** [ GE ]: [M] 16x Prayer Potion(4): (177.6k 187.2k 195.2k) (Today:+320gp [320gp/+0.2%]) | [M] 2x Super Strength(4): (10.0k 10.6k 11.1k) (Today: -114gp [-57gp/-1.1%]) | [M] 2x Super Attack(4): (3.0k 3.2k 3.3k) (Today: +274gp) ([137gp/+9.3%])

 

tripiga sain mingi 70-75k xp.

Nüüd suren sõbrale paar korda ja siis tagasi.

9 scim on uus rekord. Btw Gratz Bongshot

 

Present for u :

marijuana_leaf.gif


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Gamble. 1:3 Kohe strma

 

090907180442.png


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.