Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Kuidas panna kõlaril tuled vilkuma muusika järgi.

Soovitatud postitused

VIP
ise kunagi ammu panin 4 ledi endal 50mw subwooweri järgi. mhm natukene aega oli siis kui ledid läpi läksid tuli subist pauk ja katki.

 

1 asi veel

 

kas nii on võimalik on ledi põleb kookuaeg ja siis kui BASS tuleb siis kustub ära. nagi vilkub aga teistpidi mis siin õppetuses

 

Kui ehitad mingi skeemi sinna vahele siis on võimalik.

 

---------- Post added 13-07-11 at 01:09 ----------

 

ise kunagi ammu panin 4 ledi endal 50mw subwooweri järgi. mhm natukene aega oli siis kui ledid läpi läksid tuli subist pauk ja katki.

 

1 asi veel

 

kas nii on võimalik on ledi põleb kookuaeg ja siis kui BASS tuleb siis kustub ära. nagi vilkub aga teistpidi mis siin õppetuses

 

Järgmine kord siis vaata, et + juhe läheb ikka + klemmile ja - juhe - klemmile.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poisid teema asja lihtsamaks! paljudel inimestel on nii et 1 juhe läheb kõlari külge! te ei pea isegi kõlarit lahti lammutama tehke juhtmesse väikene sisselõige et juhtme kiud tuleksid nähtavale ja võite sinna külge lihtsalt ühendada (teeb asja lihtsamaks! pole vaja kõlarit lammutada)


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Poisid teema asja lihtsamaks! paljudel inimestel on nii et 1 juhe läheb kõlari külge! te ei pea isegi kõlarit lahti lammutama tehke juhtmesse väikene sisselõige et juhtme kiud tuleksid nähtavale ja võite sinna külge lihtsalt ühendada (teeb asja lihtsamaks! pole vaja kõlarit lammutada)

 

Kas ise ka aru saad, millest sa räägid? Kust sa välja loed, et kõlarit lammutama peab?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo asi selles nagu ma ühe õpetuse järgi aru sain võeti kõlari korpus maha! seda ei pea tegema!

 

---------- Post added 13-07-11 at 16:10 ----------

 

1: Võta oma kõlar lahti.

2: Pane LEDile juhtmed taha ning ühenda need kõlariga(nii, et positiivne kõlari klemm ühineks positiivse LEDi klemmiga ja samamoodi negatiivsega)

3: Puuri kõlarisse auk või tee kuidagi nii, et LED sealt väljas on, kinnita LED teibiga või liimiga.

 

Ei pea kõlarit lahti võtma! ei pea kõlarisse auku tegema!


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noo asi selles nagu ma ühe õpetuse järgi aru sain võeti kõlari korpus maha! seda ei pea tegema!

 

---------- Post added 13-07-11 at 16:10 ----------

 

 

Ei pea kõlarit lahti võtma! ei pea kõlarisse auku tegema!

 

Nii või naa ei pea kõlarisse auku tegema... Nagu ma su loogikast aru sain, siis sa mõtlesid, et selle juhtme koorib ära, mis sinna kasti jookseb? Ehk voolujuhe? See ei tööta nii.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei mõelnud voolujuhet! millest sa aru ei saa?

 

aa, missunderstanding. Mõtlesin enda wooferi järgi. Sinna jookseb ainult voolujuhe sisse. Saan aru, mõtlesid helikõlarite juhtmeid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ehitad mingi skeemi sinna vahele siis on võimalik.

 

---------- Post added 13-07-11 at 01:09 ----------

 

 

Järgmine kord siis vaata, et + juhe läheb ikka + klemmile ja - juhe - klemmile.

 

lul sa ei saand aru mida ma ytlesin? mul töötas kõik ilusti siis panin basse liiga palju ja läksid läbi :D

 

nyyd on transistor vahel ja 12 voltti ja töötab ilusti


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.