Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Esimene koolipäev!

Soovitatud postitused

Matemaatika on üldse veel lihtsam kui eelmisel aastal kuid viimased lehed on natuke raskem nende Sin ja Cos-idega :)

 

Heh, kui sulle cos ja sin ja tan rasked tunduvad, ei soovita sul gymnaasiumi minna, gymnaasiumis mata 5x raskem kui pk, nii et mine kutsekasse, õpi ehitust, saad siis ka mataga ilusti hakkama, seal 6-7 klassi mata (pm 5+5=10)

Nb mul oli eile essa koolipäev, kursusekaaslased enamvähem, mõni on veits imelik, kool näeb välja nagu ront, aga seeest lahe. Ootan juba kooli minekut 2nädala pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik Samad pesulauad >_>


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Heh, kui sulle cos ja sin ja tan rasked tunduvad, ei soovita sul gymnaasiumi minna, gymnaasiumis mata 5x raskem kui pk, nii et mine kutsekasse, õpi ehitust, saad siis ka mataga ilusti hakkama, seal 6-7 klassi mata (pm 5+5=10)

Nb mul oli eile essa koolipäev, kursusekaaslased enamvähem, mõni on veits imelik, kool näeb välja nagu ront, aga seeest lahe. Ootan juba kooli minekut 2nädala pärast.

 

Ei Kutsekooli ma ei lähe :) Selliste haridusega vaevalt leiab tööd mis seal pakutakse,mulle näiteks just need haridused mis vajalikud näiteks automehaanik küll ei sobi.(Ma olen teist tüüpi inimene)

Ma ei tea küll kas need Sin,Cos on rasked sest ma pole proovind kunagi,aga loodan et lihtne sest matemaatika pms läheb mul hästi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisandus aine vene keel :D

No vsjo ruski nah :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eee, kooli on kõvasti remonditud. Tundub suht huvitav, igalühel on oma kapp kus saab asju hoida.Uus aine peaks olema Ühiskonna õpetus vms. Ootan hommset koolipäeva juba kuna täna sai tunni ajaga niipalju kino juba. Ja uued klassid on kah maaall:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei Kutsekooli ma ei lähe :) Selliste haridusega vaevalt leiab tööd mis seal pakutakse,mulle näiteks just need haridused mis vajalikud näiteks automehaanik küll ei sobi.(Ma olen teist tüüpi inimene)

Ma ei tea küll kas need Sin,Cos on rasked sest ma pole proovind kunagi,aga loodan et lihtne sest matemaatika pms läheb mul hästi :D

Mul oli 9 klassini mata 5, vahel mõni jooksev 4, aga 9ndas sain eksami 3, kuigi kõik vastused olid õiged, kui 12 lõpetasin õps mölises viimsepäevani, et kukun läbi, aga 44 punni sealt, sest mul polnud yhtki valemit peas, kodus ei õppinud eksamix midagi, läksin niisama tegema, nagu kõikki eksameid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sullegi mõnusta kooli lagust.

Kindlasti on midagi raskem aga eks seda näis;)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

10ndasse klassi siis.. :)

*Kell 11.00 äratus

*11.40 olin koolimajas, 5 minuti pärast algas aktus.

*Aktusel nagu ikka, sai naerda ja vasakule mõeldud.. :D Sellega ühelpool, siis uus klassijuhataja rääkis juttu ja jagas informatsiooni. Peaks mainima, et väga väga avara silmaringiga inimene, leiab igale ütlusele oma vaatenurga ja huvitavaid fakte asjadest. Saksa keele õpetaja ta ise. :)

No ja sellega 1. september (koolipäev möödus).

Homme kohe naksti 8 tundi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme kohe kaheksa tundi koolis passida ja peale seda kohe trenni, jess.

Muidu nagu ikka, naerurohke ja lõbus päev, igav ei olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ftw 8-14 seisin köögis ja tegin lohhidele süüa :D

Tõsiselt ?:D

Oh kooli aeg, oh kooli aeg.

Millal sina tuled, sest mul on valmis juba kirst ja viinapudel.

Eino eriti funn päev oli tbh:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rääkige kes on juba koolis täna ära käinud? käisin

Mis uued õppeained on? pole uusi, ära on kadunud osad

On midagi raskemaks läind? õppetase on kõrgem nyyd

Õpetajad muutunud? on, enamus muutunud

Uued klassikaaslased? uusi on ja ka neid keda juba tean

Midagi ei meeldi? hetkel ei saa vastata sellele :)

Mis oli naljakas sel päeval? asjad mida lauldi õpsidest, "viskan põõsasse...." lol :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene päev.

 

 

Alustasime aktusega, kus sissejuhatasid kaheteistkümnendikud - kaasas väiksed esimese klassi jõmmid. Hümn! Mingid kõned. Siis läksime klassi, õpetaja pidas sellise väikse moraali loengu maha. Klassipilt. Minekut. Uue ainena tuli 9ndas ühiskonnaõpetus. Tunde on nädalas 33, eelmine aasta oli neid 31. Nii, et koormus tõuseb. Kuid, eks aasta saa vanemaks ka varsti ja kurta ei tohi. ^^


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba? :O Vedas siis :who:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.