Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Steami acci 19 mänguga!!!

Soovitatud postitused

Tere , myyn siis oma Steami acci , ei pela enam eriti selliseid m2nge ja mis ma siis selle acciga ikka peale hakkan , :D , Pelan aint 1.6 surfi ;) , ja ka Rs2 , ( vabandust et ma pilti ei pane ,! kuna ei oska seda eriti lisada ) , Pildi v6in msnis saata! , Ytlen siis lyhitalt mis m2ngud seal peal on , Counter Strike Source , Counter Strike 1.6 , Garyz mode, Half life 2, Half life 2 deathmatch , Mänge on veel kyllaga aga ei hakka nendest rääkima! ,

 

 

Tahaks siis saada vastu:

 

1. Raha , ei tea kui palju umbes :D ,

 

2. Mingit head Rs2 acci , Tingimus: v6iks olla suht hea pure, Range, mage 99, ja DEF 1!!!

 

Kui on soovi siis msn: [email:snh92pvg]Karl.laane@hotmail.com[/email:snh92pvg]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene asi on kohe PILDID.

 

Teiseks, selline acc nagu sa kirjeldad, maksab sadades kroonides.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

njh , sorry et pilte ei ole aga :D , annan msnis, t6esti osrry, igatahes m2ngud on head, keegi ei taha Hea pure vastu vahetada? , oleks ka niimodi n6us , v6i mingi maini vastu :D , tingimus , mingi stats 99 , COMBAT STATS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna oma Steam community nimi ja ma kontrollin.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.