Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huumor !!

Soovitatud postitused

VIP

Vähemalt oskab kitarri mängida...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle selline asi kyll seda ei t6esta irw , niisugune runepede et aind seda oskabki for sure

 

Egajah, selle video youtuubi panemine näitab juba et tegu ei ole päris normaalse inimesega :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle selline asi kyll seda ei t6esta irw , niisugune runepede et aind seda oskabki for sure

Oled sa kunagi kitarri käes hoidnud? See vend mängib kitra jumala hästi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see küll normaalne inimene pole :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pole midagi skilli kohta öelda , aga kordan kazclubi , MIKS RUNE ???

 

I learned runescape by ear on guitar no tabs sorry =[

 

Mis vahet on millest teeb, aga kui kuulmise järgi oskab mängida, siis 5++. Vale ala teema, see pole mingi huumor. Ja kui sa vaatad, siis on ta ka teisi lugusi mänginud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vend tegi lihtsalt huumorit :D

 

viimast vaatake kindlalt ja lõpuni muidu pole naljakas ja muidugi pead inglisekeelt oskama et naljatest aru saada !


SMS

 

Siim: Portugal 40 kraadi kuumad naised!

 

Oskar: Helsingi 7 kraadi vahetan kätt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tuleb v2lja et ruun on sulle v2ga sydamel2hedane ja see on huumor , kes seda ei leia siin 2ra postita , miks koguda postitusi ???

 

Vana sa oled?

See küll pole mitte mingisugune huumor, pigem näitab ta, et saab ka millegi muuga hakkama mitte ainult Runescape mängimisega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kitarri oskab mängida, rune ehk mitte niiväga


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle selline asi kyll seda ei t6esta irw , niisugune runepede et aind seda oskabki for sure

 

lubage naerda, vend oskab pilli mängida ja tõestab seda.

Runepede, ma arvan et sina väärikisid seda tiitlit rohkem kui tema, kasvõi sellepärast et sa seda ütlesid tema kohta , kui ka selle kohta et sa lausa orjad runescape queste , nagu mina aru saan

/spit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

netihiirod i love em , runepde ma vaevalt olen , orjan oma kasuks , mitte selleprst et runet mängida ,

Mind nagu absoluutselt ei koti teie arvamus , mina leian sellest huumorit ja kõik kes minuga nõustuvad siis postitavad siia , need heiterid ei kepi absoluutselt mind !

Niiet keep it up , haige runepede , "oskab" kitarri , aga väljendab ennast vale lauluga , minu versioon !


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
netihiirod i love em , runepde ma vaevalt olen , orjan oma kasuks , mitte selleprst et runet mängida ,

Mind nagu absoluutselt ei koti teie arvamus , mina leian sellest huumorit ja kõik kes minuga nõustuvad siis postitavad siia , need heiterid ei kepi absoluutselt mind !

Niiet keep it up , haige runepede , "oskab" kitarri , aga väljendab ennast vale lauluga , minu versioon !

 

Kas sa ise ei mõista mihuke faking idioot sa oled? ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen proovinud kitarriga täis peaga paar korda mängida , noh õpetati ees, see on väga raske minujaoks. Kui tegi sellise asja siis tegi , minuarust see küll eriti naljakas pole aga noh eks igaühel ole enda arvamus ja maitse üle ei vaielda:)

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.