Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Str pure cb 61 . !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vedas siis :)

Soz for Spam, aga lihtsalt pidin ütlema. :)

EDIT// Midagi per**e ei keeranud?

Müüd edasi nüüd?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vedas siis :)

Soz for Spam, aga lihtsalt pidin ütlema. :)

EDIT// Midagi per**e ei keeranud?

Müüd edasi nüüd?

 

Ei keeranud oli pangast ainult mingi 50-100k maha pk-nd .

Müün ikka edasi jah ega ma seda ise ei pela ,mul endal olemas pure mida pelan ja mida tahaks hirmsasti p2p teha ,aga raha pole .

 

palju tahad siis selle eest

 

No ma ei tea ,palju pakud ,endal oleks soov saada selle eest sw-script jahimees müüb 125 .- ja keegi müüs veel 110.- noh ,kaupo lubas anda scripti ja 1 pini .

 

Annaks sw scripti kui ette annad

 

Kui sul on sw-script ja soovid ikka ,sis kasutame mm-i sest ette ma ei taha enam anda ,see oli elav näide kui ette andsin et oleks üle saand ise .

 

umm ma olen juba ostja!

Ostan homme ära authi ja pinni vastu täna annab mulle passi ja kui ma homme authi ei anna võite mind ära bannida !

 

Noh pidid eile sw andma ootasin sind msn-is ilusti ja täna sa ei vasta ka enam mulle nii et kinnitus on olemas selles suhtes et kui täna sw-d ei anna sis võib ära bannida ,nii oli kokkulepe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

umm saaks anda kui se loll jahmees sisse tuleks ja mul väike keelt kh peal võtsin natuke viina ehk 1 pudeli :D

aga isa pani tähele ja sain väikse pea pesu:P

:s

nii et ei saa enam koguaeg olla ja kool kh aga proovin kui jahimees sisse tleb siis saad kuna ma ei ole teda näind!:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.