Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:Ostan 30mil+

Soovitatud postitused

VIP
http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=6832 Ehk oled nõus minult ostma? Kuigi ma sooviksin sellegipoolest raha ette -.- . + müün 5.- odavamalt kui ostad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ocmw2, gratzzzzzzzz, tõesti sydamest soovin palju palju õnne. Täna sul kohe nii joppas. Teed selle peale party ka ? SA SAID ESIMEST KORDA RS2EESTIS ENDA POSTIS K6IK SÕNAD 6IGESTI KIRJUTATUD!!!! Ja see on keelatud et niisama scammeriks syydistada, loe reeglid l2bi tont. Ma oma posti p2rast ei tohiks ju hoiatust saada ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ocmw2, gratzzzzzzzz, tõesti sydamest soovin palju palju õnne. Täna sul kohe nii joppas. Teed selle peale party ka ? SA SAID ESIMEST KORDA RS2EESTIS ENDA POSTIS K6IK SÕNAD 6IGESTI KIRJUTATUD!!!! Ja see on keelatud et niisama scammeriks syydistada, loe reeglid l2bi tont. Ma oma posti p2rast ei tohiks ju hoiatust saada ?:D

 

Miks peaksid ?:P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wildy Exe ! MM-i Ei Ole Nõus Kasutama? o . O


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leiad Mmi 5 minuti pärasT ?

 

Ei Usu eriti & Praegu ei viitsiks Ära ajada...Homme Äkki?:eek: Ja Ytle enda Msn!;)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere Wildy Exe,

 

RS2 Foorum on lisanud sulle hoiatuse.

 

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?p=92043

 

Põhjus: Liigne spamm

-------

Liigne spamm

-------

 

See hoiatus on väärt 1 punkt(i) ja võib põhjustada sulle piiratud juurdepääsu nii kaua, kui ta aegub. Tõsised hoiatused ei aegu kunagi.

 

Kõike paremat,

RS2 Foorum

Näed mingit minu postitust seal või????


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere Wildy Exe,

 

RS2 Foorum on lisanud sulle hoiatuse.

 

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?p=92043

 

Põhjus: Liigne spamm

-------

Liigne spamm

-------

 

See hoiatus on väärt 1 punkt(i) ja võib põhjustada sulle piiratud juurdepääsu nii kaua, kui ta aegub. Tõsised hoiatused ei aegu kunagi.

 

Kõike paremat,

RS2 Foorum

Näed mingit minu postitust seal või????

 

 

Wildy Exe Tsitaat:

Algselt postitas kanatuss viewpost.gif

Not...

 

PLASTIK OWNZ!

 

 

 

Arvad ma ei saa vaadata posti mida sa oled kustutanud?


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ocmw2, gratzzzzzzzz, tõesti sydamest soovin palju palju õnne. Täna sul kohe nii joppas. Teed selle peale party ka ? SA SAID ESIMEST KORDA RS2EESTIS ENDA POSTIS K6IK SÕNAD 6IGESTI KIRJUTATUD!!!! Ja see on keelatud et niisama scammeriks syydistada, loe reeglid l2bi tont. Ma oma posti p2rast ei tohiks ju hoiatust saada ?:D

thx lol :D

 

loe ise . Ma ytlesin talle sina kannad ette v6i mm.

Ta ei tahab mmi ya ei taha ette anda. Ta tahab et keegi kannab 30 m ette lol. GL !!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta jah Rastre110 käest temal 98 mil 35ea:)

Usaldusväärne ju =p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.