Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Emo, punk gothic Poed eestis?

Küsimus

Kuna pole pikemat aega eestist ostnud muffigi, siis sooviks teada, et äki keegi teab,kus asuksid mõned emo punk gothic stiilis poed, kus myyakse nende stiiilide riideid, nii meestele, kui naistele? et nimetage poe nimi ja aadres,

wannabe-del pole mõtet vastata, sootavad vastused aint need, kes teavad midagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
nad k6ik on juu r6vedad...kus fuckig kohas sa k2iksid nendega ? restoraani oleks mul suhteliselt imelik sellisega minna ...

Kuule selliste iludustega nagu seal pildil, võid minna igalepoole ja nad pole mingid ajuvabad tibid kah, nagu ma mõnd kohand olen, tra ei tea enamvähem kumb vasak, kumb parem käsi on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Noo siin ei anna vaielda ...

On inimesi kellele meeldivad tüdrukud kelle kaalule lisandub mingi kilo juba tema neetide vms pärast .

Ja meestemeik ei ole mingi uus asi , aga see peab jääma piiridesse. Kreemid puudrid jms staff on täiesti tavaline, sest muidu peaks ütlema et iga mees kes mõnes filmis osaleb on pede.

Aga no niisama enda stiili pärast silmi värvida vms , see on liig.

Üldiselt on emo stiilis vennad mingid üli valge nahaga , ma ei tea et oleks musta ja valge kontrast vms ? Aga kui neile päike ei meeldi aga meigi asjad meeldivad , meikigu ennast pruunimaks vms :D. Ei saa aru mina, miks neile meeldib valge olla Xd... Aga ainus pood mida mina tean on "Hilpharakas" kuskil vanalinnas .. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
enamvähem midagi sarnast jh

siiiamaani tänud neile, kes aitasid ning fuck off Legendary shithead!

Ou leidsin ilusaid inimesi youtubest võite vaadata!

POisid ja seal videos 100x ilusamad ma pakun kui enamus eesti naisi!

(mõtlen neid bitche, keda klubidest leida võib)

Ja tydrukutest seal videos pole mõtet rääkidagi, te pole näinudki nii ilusaid inimesi!

 

Kas ainult mulle tundub, et see tüüp on pede?

Väga kahtlast juttu räägib.

"Kat Von D" tattoo´d üritad nende riietega varjama hakata?

Tolgus, sure maha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kas ainult mulle tundub, et see tüüp on pede?

Väga kahtlast juttu räägib.

"Kat Von D" tattoo´d üritad nende riietega varjama hakata?

Tolgus, sure maha.

 

U Shut Your FUCKING Hole

 

 

Teema võix juba ammu kinni panna, idikad nagu kriips jne aint inisevad, diblakari rsk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

kuule, vaata mis moodi sa ise suhtled siin tava inimestega..

sa ise oled üks paras idioot..

 

Emod ei ole tavalised normaalsed teismelised, neil on väiksena milleski puudu jäänud ja tavaliselt on neil hoopis teine maailmavaade..

Ma julgen arvata et emo-d alustavad enda teekäika 12-13 aastaselt ja lõpetavad kui on umbes 20+ juures.. kuna nad mõistavad siis, et emo ei ole mingi püha enam ja reaalne elu pressib neile peale, et enam ei tehta nende eest kõikke ette taha ära ja peavad tööle minema või midagi muud tegema..

Nagu õeldud siis emo-del on väga raske tööd leida, kuna nad on nagu naised ju.. küün ei tohi katki minna ja kui peaks minema siis võtavad õhtul noa välja ja kohe veene lõikama.. et enda valuga võidelda..

+ restoraani ka emo-ga nagu minna ei sa, kuna tõesti tundub natuke imelik, kui mingi üleni mustas ja mingid 100kilo kette üle pea ja riiete vahelt ripuvad..

 

Ma vb räägin juba teemast mõõda, aga cobalt ss sina sõimad siin meid, tavalisi noori, kuigi võiksid ise ennast veits vaadata ja mõelda ühele lausele "Ela rahulikult ja lase teistel ka elada"

 

Sina hakkasid kohe peale esimest kriitikad igasuguseid roppuseid kirjutama, karta on et üksteise eest seistakse..

ja kahjuks jäid sina väike emo hakatis alla..

 

Have good day.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
kuule, vaata mis moodi sa ise suhtled siin tava inimestega..

sa ise oled üks paras idioot..

 

Emod ei ole tavalised normaalsed teismelised, neil on väiksena milleski puudu jäänud ja tavaliselt on neil hoopis teine maailmavaade..

Ma julgen arvata et emo-d alustavad enda teekäika 12-13 aastaselt ja lõpetavad kui on umbes 20+ juures.. kuna nad mõistavad siis, et emo ei ole mingi püha enam ja reaalne elu pressib neile peale, et enam ei tehta nende eest kõikke ette taha ära ja peavad tööle minema või midagi muud tegema..

Nagu õeldud siis emo-del on väga raske tööd leida, kuna nad on nagu naised ju.. küün ei tohi katki minna ja kui peaks minema siis võtavad õhtul noa välja ja kohe veene lõikama.. et enda valuga võidelda..

+ restoraani ka emo-ga nagu minna ei sa, kuna tõesti tundub natuke imelik, kui mingi üleni mustas ja mingid 100kilo kette üle pea ja riiete vahelt ripuvad..

 

Ma vb räägin juba teemast mõõda, aga cobalt ss sina sõimad siin meid, tavalisi noori, kuigi võiksid ise ennast veits vaadata ja mõelda ühele lausele "Ela rahulikult ja lase teistel ka elada"

 

Sina hakkasid kohe peale esimest kriitikad igasuguseid roppuseid kirjutama, karta on et üksteise eest seistakse..

ja kahjuks jäid sina väike emo hakatis alla..

 

Have good day.

 

 

Sai naerda, 3/4 pole su jutust tõsi, ma pole veel eriti näinudki, et mõnel emol on 100kg kette kaelas, pykstes jne. ma pakun mingi wannabe räpparitel on 100x rohlem kette jne. kaelas, kui emodel, no oky mõned rõngad on who da fuck cares, kulmu neet, põses mingi 1 huules paar tk, woow väga palju, ykski emo ei kanna mingi hõbe-kuld kette, tavaliselt kas mingi plastik, puust what eva kaela ymber, sitaks lahedam kui mingi sõrmejämedune hõbekett, nagu sul ma pakun. Töö osas, ma pole veel näinud, et raske tööd leida oleks, ok praegu olen töötu, kuna lähen kooli, ja kuna mul tööturaha 80% palgast jookseb ning stipendiumid mingi 4k kuus kokku, pole mingi probleem ära elada. See kah et hakkab mingi 12-13, ma hakkasin emoks, kui olin 17, atm 21 ja ikka so sdfu.

Ega ma polegi, et lõikan veene what ever, elus olen vahest pettunud jah, aga enesetapu peale pole kordagi mõelnud, enamus emo-sid on lihtsalt välimuselt emod, mitte sisemuselt. Tean kah paart inimest, kes omal tihtipeale veene läbilasevad, aga no igalinimesel oma mood enda väljendamiseks.Meik on meestel tavaline, mitte mingi hullem põsepuna, silmad värvitud jne. Isegi mehi näind, kes meigivad veel rohkem kui naised, aga nad täiesti heterod, ei käi naisteriietega, ega midagi. Soomes tra paljudel meestel seelikud seljas jne. Ma ei mõtle shoti seelikuid, vaid pikki seliseid seelikuid. Tra kui midagi ei tea, ära hakka ajama sellist debiilset juttu!

 

KINNI PALUN JUBA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
U Shut Your FUCKING Hole

 

 

Teema võix juba ammu kinni panna, idikad nagu kriips jne aint inisevad, diblakari rsk.

 

Mina võin oma "augu" nagu sa ütlesid, kinni panna.

See ei muuda fakti, et sa oled üks valevorstist sitaratas. (H)

 

Sai naerda, 3/4 pole su jutust tõsi, ma pole veel eriti näinudki, et mõnel emol on 100kg kette kaelas, pykstes jne. ma pakun mingi wannabe räpparitel on 100x rohlem kette jne. kaelas, kui emodel, no oky mõned rõngad on who da fuck cares, kulmu neet, põses mingi 1 huules paar tk, woow väga palju, ykski emo ei kanna mingi hõbe-kuld kette, tavaliselt kas mingi plastik, puust what eva kaela ymber, sitaks lahedam kui mingi sõrmejämedune hõbekett, nagu sul ma pakun. Töö osas, ma pole veel näinud, et raske tööd leida oleks, ok praegu olen töötu, kuna lähen kooli, ja kuna mul tööturaha 80% palgast jookseb ning stipendiumid mingi 4k kuus kokku, pole mingi probleem ära elada. See kah et hakkab mingi 12-13, ma hakkasin emoks, kui olin 17, atm 21 ja ikka so sdfu.

Ega ma polegi, et lõikan veene what ever, elus olen vahest pettunud jah, aga enesetapu peale pole kordagi mõelnud, enamus emo-sid on lihtsalt välimuselt emod, mitte sisemuselt. Tean kah paart inimest, kes omal tihtipeale veene läbilasevad, aga no igalinimesel oma mood enda väljendamiseks. Tra kui midagi ei tea, ära hakka ajama sellist debiilset juttu!

 

Kus koolis sulle 4000 krooni stippi antakse?

Ja, muidu shut the fuck up kirjutatakse "stfu", tugeva T-ga.

Stipi saamiseks peab olema mingit aimu ka, mida sa kirjutad ja kuidas.

Sul seda aimu kahjuks/õnneks pole, seega on seegi vale, et sa tuhandeid stippi saad?

Ma usun, et 1kg kaaluv hõbe-, kuldkett on igatahes etem ja ilusam, kui mingi plastik kärakas, või mõni puu oks.

Mul on üks sõbranna, kes on ka vist "emo", sai oma aegadest üle ja nüüd on inimene, proovi ka selleks saada? :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.