Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Emo, punk gothic Poed eestis?

Küsimus

Kuna pole pikemat aega eestist ostnud muffigi, siis sooviks teada, et äki keegi teab,kus asuksid mõned emo punk gothic stiilis poed, kus myyakse nende stiiilide riideid, nii meestele, kui naistele? et nimetage poe nimi ja aadres,

wannabe-del pole mõtet vastata, sootavad vastused aint need, kes teavad midagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Pärnus peaks 1 Rüütli tänava lähedal olema, nime ei mäleta. Väljast saad kohe aru, millega tegu - akendel mingi must graafika. :uni:

 

/pirn süttis: .:LUNAPOLIS:. Rüütli 47 siis.

 

enamvähem midagi sarnast jh

siiiamaani tänud neile, kes aitasid ning fuck off Legendary shithead!

Ou leidsin ilusaid inimesi youtubest võite vaadata!

POisid ja seal videos 100x ilusamad ma pakun kui enamus eesti naisi!

(mõtlen neid bitche, keda klubidest leida võib)

Ja tydrukutest seal videos pole mõtet rääkidagi, te pole näinudki nii ilusaid inimesi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
enamvähem midagi sarnast jh

siiiamaani tänud neile, kes aitasid ning fuck off Legendary shithead!

Ou leidsin ilusaid inimesi youtubest võite vaadata!

POisid ja seal videos 100x ilusamad ma pakun kui enamus eesti naisi!

(mõtlen neid bitche, keda klubidest leida võib)

Ja tydrukutest seal videos pole mõtet rääkidagi, te pole näinudki nii ilusaid inimesi!

 

Sellest jutus saan ma nii aru, et kui panna endale emo riided selga siis oled 100x ilusam kui eesti naine?:D

Pm sa otsid juu riiete poodi selles stiilis et ainult riided teevad su ilusaks?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sellest jutus saan ma nii aru, et kui panna endale emo riided selga siis oled 100x ilusam kui eesti naine?:D

Pm sa otsid juu riiete poodi selles stiilis et ainult riided teevad su ilusaks?:D

 

kuidas sa aru ei saa, ta on vanematepoolt overraped kid'o

kes tahab ennast ehtida homoks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kuidas sa aru ei saa, ta on vanematepoolt overraped kid'o

kes tahab ennast ehtida homoks :)

 

XD ja sina käid nokamyts tagurpidi peas, bemmis mingi jura peksab elu eest

ring my ball or w/e

ja arvad et oled eriti lahe?


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Suck My Motherfucking Big Cock, tra mingid debiilid jälle kohal, go and get a life, tra ega aint riided ei tee ilusax, soeng, make up, styling everything together. Ise ma ei salga, et kasutan meiki, so sdfu and stop whining ja Kazclub ytles õieti, et mingi teie tagurpidi nokatsid jne , ega see lahe pole, lihtsalt rõve!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tra te minge elage veits välismaal, või reisigegi natuke, näete ise kah, tra paljud mehed meigivad end igalpool mujal, eestis jah sellised debiilid, et midagi uut tuleb ha gay gay gay, tra keegi käib 2x päevas dushi all, eesti mees sõimab teda gay-ks, kasutatakse näekreemi, eesti mees süimab teda kah pedeks. Tyra te ei teagi mis asi on gay

Gay- omasoo armastaja. Kõik seal pole mingit seast meigi kandmisega, kreemitamisega või siis mida iganes, tra on olemas 2 sorti meiki, meeste meik ja naiste meik, oled näinud mõnda meest, kes kannab naiste meiki? ma ei mõtle transseksuaale, aga no ega neilgi midagi viga pole, Te tyrapead peate lihtsalt veits avatumad olema uuele mitte tembeldama mingiks pedeks tyra aukku noh.

Te olete samasugused nagu vaimulikud keskajal, keegi seksib muus poosis kui misjonäri poos, kohe mingi kurat, põletame ära onju, tra mingi kkrdi tatikari rsk.

Mul ka õde lõpetas kooli see aasta, mingeid väiksemad lapsed olid veits teistmoodi riides, lõuati kohe emo emo, tra nad ei olnud emo moodigi, so fags grow up.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Õige eesti mees on käed õlised ja sitahais käib ülepea.

On olemas ka normaalseid riideid mis on stiilsed,ma arvan et mul enams asju kaubamajast ja sa tahad õelda et ma pole stiilne siis?Et ilus olla ei pea fakk meik paneme näkku ja värvima nagu mingi karneval.

Väga haige on emo stiil ja klubis pole kunagi emo stiili neitsikut näinud,kõik ikka mini seelik ja pluuse!See ikka palju ilusam kui mingi nahast suured ja pikad pluused.Emo ei sobi kuhugi.Kui see emo stiil nii ilus on siis miks seda ainult poolearulised kannavad?

Nt miks mõni õpetaja või kontori tõõtaja emo stiilis ei ole?

Emo ei salli,isegi kui inimene on ilus ja kannab oma fakking nahk ja musti pluuse siis see rõve

ILUS???????????????

fatemo.jpg


homer-credit-card-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.