Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ep: X % ?

Küsimus

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mul läheb ka 100 pealt ligi 80% ära. Oled sa väike combat? Kuna suuremad combatid saavad 50%-ga teha mingi 4 gamblet, ma saaks max 2 või 3 oma 90 combati juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mul läheb ka 100 pealt ligi 80% ära. Oled sa väike combat? Kuna suuremad combatid saavad 50%-ga teha mingi 4 gamblet, ma saaks max 2 või 3 oma 90 combati juures.

 

Cmb 110 olen, nii f2p/p2p.

 

Jutt käib ka P2P EP-st .


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

2kki on asi questpointides? vb see m6jutab kuidagi? ise olin f2p ja oli 85% ja l2ks 45% peale p2rast killi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
2kki on asi questpointides? vb see m6jutab kuidagi? ise olin f2p ja oli 85% ja l2ks 45% peale p2rast killi.

 

Palju sul questpointe oli?

 

Mul ~80 questipointi, suht vähe.. Äkki ongi sellest, vaatame, mis teised ütlevad ka.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See läheb erinevalt maha. Kui tapad ära kellegi, kellel on f2p üle 26k kotis asju ja p2p 76k läheb EP rämedalt maha. Kui alla selle killid, siis minuteada ep-d ei lähegi, või siis ülivähe. Ja ma tegin ka gamblesi, vahepeal jäi sõbral ep-d mingi 25 järgi peale fite, mul jäi peale ühte järgi 10. Tuleneb vist ka sellest, kui väärusliku dropi saad. Mida väärtuslikum seda rohkem langeb.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
See läheb erinevalt maha. Kui tapad ära kellegi, kellel on f2p üle 26k kotis asju ja p2p 76k läheb EP rämedalt maha. Kui alla selle killid, siis minuteada ep-d ei lähegi, või siis ülivähe. Ja ma tegin ka gamblesi, vahepeal jäi sõbral ep-d mingi 25 järgi peale fite, mul jäi peale ühte järgi 10. Tuleneb vist ka sellest, kui väärusliku dropi saad. Mida väärtuslikum seda rohkem langeb.

 

100k dropi ja 1m dropiga mul läks sama palju ep-d.

 

Ja rämedalt? Teistel ei lähe ju, isegi, kui vastane kaotab palju rohkem, kui 76k...


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Palju sul questpointe oli?

 

Mul ~80 questipointi, suht vähe.. Äkki ongi sellest, vaatame, mis teised ütlevad ka.

 

mul ~260 qp ja kui ma 50 ep pealt teen ühe fighti siis langeb umbes 13 peale. Ja ma olen combat 117+7.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mul läheb suht lampi ep-d.. Vahest 100-0. Vahest 80-36vms. Cmb ~60.

 

Ma annan sulle 100 krooni kui sa proofid mulle ära, et sul läheb 100 ep pealt 0 peale..

Anywayz minu arust läheb see suvaliselt, vahest rohkem vahest vähem.:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Minu mõte oli ka, et 99 skillid loevad. Mida rohkem neid, seda vähem läheb. Sest jah, minu jaoks on ulme, et 50% EP pealt saab enamus 126 combatisi 4x gamble teha ja viimasega võivad ka vabalt zaros saada. Mina küll nii ei saa.. Seega jah, asi võib ka 99 skillides olla vabalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Minu mõte oli ka, et 99 skillid loevad. Mida rohkem neid, seda vähem läheb. Sest jah, minu jaoks on ulme, et 50% EP pealt saab enamus 126 combatisi 4x gamble teha ja viimasega võivad ka vabalt zaros saada. Mina küll nii ei saa.. Seega jah, asi võib ka 99 skillides olla vabalt.

 

50% pealt tehakse tavaliselt 3x3 ja 100% pealt 5x5


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.