Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: VÄGA HEA owner

Soovitatud postitused

Olgu , olen nüüd LÕPLIKULT otsustanud loobuda Runescapest ja seetõttu müün maha ka oma viimase produkti. Kasutaja sai loodud 2008 a. lõpus ja pelasin sellega kuni 09 a. kevadeni ~ 4-5 kuud.

 

Tehtud on peaaegu KÕIK purele vajalikud questid (va. addy gloves, hetkel mith gloves ja aint see monkey subquest teha, kus vaja agility 48 (ainult 9 lvl vaja teha) ) . Samuti on Hunter tehtud 70 , mis tagab hea võimaluse juba chinne püüda range kiireks arendamiseks.

 

Combat on sellel acc. 75

 

Kasutaja on olnud FOE liige ja pääseks sinna tagasi samuti kiiresti ( Ise muutusin inactiviks ja selletõttu ka visati välja) Magic 94 on sõna otseses mõttes ideaalne tema combatile ja omab ka vägagi efektiivselt.

 

http://img204.imageshack.us/img204/9086/rschar.jpg Pilt kasutaja statsidest :uni:

Login - http://img526.imageshack.us/img526/8557/loginv.jpg

Kasutaja omab firecape samuti ning raha on hetkel 2.7mil cash + stuff ~8mil. Kui kindel ostja olemas siis saab MSNi kaudu ka pilte saata jne.

 

Palun kõigil SCAMMERITEL see teema kohe sulgeda, kuna tõesti ma EI KAVATSE MINGEID RISKE võtta. Olen nõus kasutama OFFICIAL MM kuid ka selle järel on mul endal paar asja mida ma soovin kontrollida ennem.

 

 

MÜÜN AINULT PÄRIS RAHA EEST!!!! Mitte pakkuda midagi muud (SOL , Pinne jne)

Hinda täpselt ei oska määratleda praegu , kuid paluks arvestada ülalpool mainituga ja lähtuda hinna pakkumisel sellest (mitte 25 kr.)

 

Ostja saab kaasa KÕIK info mis kasutajal on (Notepad failis) ja vajadusel uurin kuidas unreq. recoveries

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rschar.jpg

loginv.jpg


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

400.-

 

Msn : [email:1kjwggel]tteerree2@hotmail.com[/email:1kjwggel]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga kui pakutakse näiteks 250.- , kas müüd kohe maha?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
440.-

Sorry for Spam, aga hoiatan Shakira-ga.

Scammerid teema: http://www.vahvel.net/scammerid/46630-scammer-shakira.html

Küsisin just, et kas maksad raha ära...Ütles: mine pu**i li*s


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.