Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Lvl 128, rc 99, total 1911, 66m

Soovitatud postitused

090821170046.png

090821170212.png

090821182632.png

marks.png

Ostakohe: 1200.-

Jah, pole vaja öelda, et hind on praeguse raske aja kohta liiga kõrge. Kiiret pole selle müümisega. Edu pakkumisel. MSNi pole mõttet mind ISE lisada, ma ei lisa vastu või siis blokeerin, kui oled vahvlist.

Mingit panga jama ei hakka toimuma, H2H Tallinnas. Tunnen kaasa, kui tahad osta ja elad kuskil Räpinas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pakun 600.-

WGS tehtud?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pakun 600.-

WGS tehtud?

 

Vaatan, et alghind sinu jaoks ei kehti. Ning WGS pole tehtud. Alla 1800.- pole mõttet postitada, välismaalastele müües saaks kuni 3000.- kätte, aga pole soovi paypaliga jamada.

// jajah, samas pole vaja poste "pff mängu eest ei maksa keegi ~2000.-". Raha on, siis makstakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Heal juhul saaksid selle eest 800kr. Kui sa tõsiselt tahaksid selle kasutaja hea hinna eest maha müüa siis jamaksid paypallig ära. Tahad saada 4x99 statsi eest 1800kr, müüakse 6x99 statsiga kasutajat mitu korda odavamalt.

 

Algul tee RC kasvõi 60 ja tule rääkima 8sast koidulast :D, ega 64M pole mingi kingitus, ikka hinnas. Varem, kui tegin kasutajast PC, siis pmselt üks tüüp käis mitu nädalat peale, et müüks 2000.- eest. Nüüd kadund see tüüp, aga kui näed siis nüüd on su võimalus käes! Pealegist 5x 99, aga noh cooking pole tõesti eriline skill.

Mis 2500.- räägite, 1800.- eest annan ära, kui rohkem ei pakuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1200 on hea hind selle eest kuna bank on hea ja rc 99 siis paar skilli oli veel 99 , soovitan osta. Aga krizz sa tahad ette? sa oled uustulnuk 15 post ja 0 tehingut niiet jahm..

 

Sherlock h2h Tallinnas, läbi netipanga ma ei kavatse teha, eriti teiega :D , accist jään ilma ja maksan peale ka veel lõpuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sherlock h2h Tallinnas, läbi netipanga ma ei kavatse teha, eriti teiega :D , accist jään ilma ja maksan peale ka veel lõpuks.

 

hmm aga sa mingit garantiid ei saa anda et acci ei scammata ;/

et nagu mingi leping vms et kui kasutaja on varastatud ja andmed is te andsite ei tööta pead raha

tagastama

kuna sa ei ole just kõige usaldusväärsem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm aga sa mingit garantiid ei saa anda et acci ei scammata ;/

et nagu mingi leping vms et kui kasutaja on varastatud ja andmed is te andsite ei tööta pead raha

tagastama

kuna sa ei ole just kõige usaldusväärsem

 

sa veel ametlikult ei taha mignit runescapepixleid vormistama hakata ?

emoke selline.-

 

 

ja krizz, sa oled lollakas ?

 

eestio foorumites accide müümine = vabatahlikult vastu t*ra saamisega.

müü fagexis / sythes maha ja vsjo harasoo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krizz ma soovitaksin:

 

kui sa hakkad müüma läbi vahvel.net foorumi ( siin on väga palju scammereid, eriti uued liikmed [ma arvan et sina pole ]) siis kasuta kindlasti mm. soovitaksin sul kasutada mm-iks mõnda modet.

 

1) Palun panna iga kasutaja ostu/müügi teemasse vähemalt 1 pilt!

2) Free bump on keelatud!

3) Müüa tohib vaid enda kasutajat!

4) Ei tohi sõimata scammeriks, kui pole tõendeid või linki tõenditele!

5) Ei tohi spämmida!(ntks: usaldusväärne vend, edu müümisel, halb/hea kasutaja jne)

6) Ei tohi kommenteerida kasutajate hindu!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui toimub H2H, ei usu, et hakkan MM kasutama IRLis :D .

Käest kätte Tallinnas, ja ma võin garanteerida, et sellega jamasi ei tule, sest kasutaja on pea 5 aastat minu kätes olnud. Loomulikult, kui peaksid kasutaja ära nusberdama, siis võin aidata. Ühesõnaga lasen hinna 1100.- peale, ega rohkem nõuda pole mõttet.

//sythe ja fagex on neid pakisi täis, kes teevad oma paypal/WU trikke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda kasutajat on vist siin ennemgi müünd,oled kindel et su käes 5 aastat?

 

Ei mäleta millal aga vist kevadel nägin veel teise topicu selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

läbi paypali soovid? 100$=1300kr:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.