Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

vene teadlaste saavutus

Soovitatud postitused

Ma lasen ennast suurena külmutada:) Selline tehnoloogia võiks juba küll kiirelt areneda. Kui juba vaadata seda kuidas inimene on arenenud. Vaevalt Kiviajal keegi Internetist oskas unistada. Kindlasti on tulevikus asju millest me praegu unistada ei oska. Nagu näiteks meie vanemate generatsiooni ajal ei olnud interneti ja nad ei osanud seda tahta kah Võite ise järele küsida, et nad isegi ei mõelnud sellest, aga meie jaoks tundub see aparaat nii tavaline asi:) Ilma selleta nagu ei oskaks enam:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru, mis teil viga on. Miks te ei vingu, et internet olemas on, kuna see leiutati ka sõja ajal prantlaste poolt ning sõda on ju pähh. Tõsiselt, kui selliseid katseid poleks, oleks meditsiin veel VÄGA algeline, mis tähendab, et väga palju rohkem inimesi sureks ära selle tõttu, et ravimeid pole. Minu jaoks on tähtsam minu haige vanaisa tervis või venna vähiravi edukus (hüpoteetiliselt), kui mõni koerast tehtud video, kellele ma tunnen ainult selle tõttu kaasa, et ta on videolindile jäädvustatud. Kui te tõesti hooliksite, siis te annetaks näiteks nälgivatele koertele praegugi raha, aga kõik "hoolivad" ainult jõulude ajal - kas varjupaigas on praegu süüa perseauguni??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru, mis teil viga on. Miks te ei vingu, et internet olemas on, kuna see leiutati ka sõja ajal prantlaste poolt ning sõda on ju pähh. Tõsiselt, kui selliseid katseid poleks, oleks meditsiin veel VÄGA algeline, mis tähendab, et väga palju rohkem inimesi sureks ära selle tõttu, et ravimeid pole. Minu jaoks on tähtsam minu haige vanaisa tervis või venna vähiravi edukus (hüpoteetiliselt), kui mõni koerast tehtud video, kellele ma tunnen ainult selle tõttu kaasa, et ta on videolindile jäädvustatud. Kui te tõesti hooliksite, siis te annetaks näiteks nälgivatele koertele praegugi raha, aga kõik "hoolivad" ainult jõulude ajal - kas varjupaigas on praegu süüa perseauguni??

 

Nõus, pluss selliseid katseid on tohhuja palju tehtud.

Kus me praegu oleks ilma nende katseteta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma lasen ennast suurena külmutada:) Selline tehnoloogia võiks juba küll kiirelt areneda. Kui juba vaadata seda kuidas inimene on arenenud. Vaevalt Kiviajal keegi Internetist oskas unistada. Kindlasti on tulevikus asju millest me praegu unistada ei oska. Nagu näiteks meie vanemate generatsiooni ajal ei olnud interneti ja nad ei osanud seda tahta kah Võite ise järele küsida, et nad isegi ei mõelnud sellest, aga meie jaoks tundub see aparaat nii tavaline asi:) Ilma selleta nagu ei oskaks enam:)

 

Kuhu me jõuame selle suure arenemisega ? Varsti on katastroof . Milleks sulle vaja seda külmutamist ? Terves kehas terve vaim. Ilma vaimuta, ei ela ka keha !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maiütleks et see saavutus on, igatahes tundub rohkem koera piinamise moodi olevat, ta ei saa mitte kui midagi teha ainult silmi pilgutada ja keelega nina lakkuda, vaevalt tal jõudu ise söömiseks on.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea saavutus minuarust, koer ei piinle ka ju, ta lihtsalt ei saa midagi aru mis toimub.

Selliseid ohverdusi peab tegema teaduse ja arengu jaoks. :P

 

Mnjaa :), aga, mis elu see selline on ? Ütleme nii, et inimene elab mingi räige õnnetuse läbi, siis kasutatakse seda tehnoloogiat ja tahaksid nii mitmed aastad elada ? Noot :D


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.