Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Verine hero

Soovitatud postitused

VIP

anna acc mulle kui viitsid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

julm, ilus kaotus, ilus scamm, no luck .

 

ilus quit? 090716023818.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol.

Need on need idiootidest scammerid. .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed näevad vaeva ja pisaraid, et kõva acc ja bank teha ja mingi koristaja laseb scammi. No ilus, maksku vähemalt silmaravi kinni. Ilmaasjata rikkus oma silmi ..


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimesed näevad vaeva ja pisaraid, et kõva acc ja bank teha ja mingi koristaja laseb scammi. No ilus, maksku vähemalt silmaravi kinni. Ilmaasjata rikkus oma silmi ..

 

Mul on hea tuju ja ma naersin selle idiootse, kuid väga naljaka postituse peale praegu. :D

Respect.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See võib olla idiootne ja loll lause, kuid seal on ka iva sees. Poiss istus suht nsm arvutis, no lõbustas ennast, kuid lasti täiega üle. Kuri pede on see scammer, nii arvan mina. Kui poisil prillid on, siis on suht sad.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See võib olla idiootne ja loll lause, kuid seal on ka iva sees. Poiss istus suht nsm arvutis, no lõbustas ennast, kuid lasti täiega üle. Kuri pede on see scammer, nii arvan mina. Kui poisil prillid on, siis on suht sad.

 

Sa hakkad mulle meeldima. :y: No homo.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, mina sind siis ei tea :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

green tahad varakult juba banni saada we?:D

pc is not life :D

Areng jäi kinni we?veel pilte plz:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kes ütles et ta nutab?:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Maicel=Verine Hero

 

Maicel says:

 

kui ma olen kellegile tõesti paha teinud siis vabandan ma südamest

 

Maicel says:

 

kle aga kas sa seda ei karda et ma menti lähen we .

 

Maicel says:

 

ma arvan et midagi ikka merike ette võtab sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis siis on, et menti läheb ?

kui talle nii kallid vms need millid olid ja palju vaeva oli näinud, siis oleks ju hea rahalist kompensatsiooni saada nende eest.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

/|\

Õige!

Lapsed, iga asjaeest ei minda menti.. see on mingi suvaline jutt kellegi poolt, et lähen menti..

ennem botitakse rs-is vanaisad välja, kui teie lapsed menti lähete..

 

Mina ütleks ka, et enda viga et scammi sai..

Kasutaja polnud siis piisavalt kaitstud..

Oleks bank pin peal, oleks see raha tal kenasti alles

 

 

EDIT: Jassu sa oled loll?

Mida kuradit ta teeb selle ip-ga?

ega see ei ole tõend, et ta scammis kasutajat..

jagexi poole pole mõttet ka nutma minna, kuna tema ütleks sulle 99% et see on su enda viga, et kasutaja pole piisavalt kaitstud ja et sa oled enda kasutaja infot kellelegi jaganud..

Kui ei ole, siis on seda teinud kas mingi viirus või oled sa selle kasutaja ostnud..

 

Nii et igatepidi jääb scammed kasutaja süüdi ja midagi ei võeta ette..

 

Politseid võid kutsuda ainult siis kui tegemist on irl raha varastamisega läbi online mängude..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol ? mendis ei mängita ruuni


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellise asja eest politseisse minek tundub tõesti absurdne..

Aga siis kui kasutaja parool saadi keyloggeri, või mõne teise nuhkvaralisega siis saab kohe kindlasti kaebuse esitada.

Mitte just selle runescape raha pärast, vaid lihtsalt häkkerluse eest.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra, ma ei saa aru... Verisel Herol polnud recovereid peal? Kui ei olnud siis oma mure ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Omg Saage aru mul oli salakad ja panga pinn peal .aga murakarukene on niii loll et teadis neid 3 esimest passi .mina saan nii aru kuna ise müüsin talle selle kunagi .

ta on värdjas pederast selline Msn on nagu vana eit .postitas siia kui ta ip sain millega foorumites tegutseb.

ta on vana eit lihtsalt elu kade oli tal kuna ma sain slayer 99 ja tema elu noooooob

Tallllllllll oli kade meeel lihtsalt et talt acc kunagi ära võtsin .sry murakaruke tee mis tahad sellega kui mina kunagi tagasi võtan ära ulu siis kui tagasi saan siis botin ja lasen bännned sellle verine hero .nuta siis end surnuks ja mine menti kui tahad tõeline Gey Murakaruke.

 

Mine menti, nõua muralt silmaravi raha ! See õige otsus. +1, wow 900 täis ;) Vähemalt midagi head Verino hero tegi.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.