Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tere, mina teen kh siis oma päeviku!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Rsn? Saab listi lisada.

Normalna.

Pohhui, et botid - keda kotib?

 

saad sa aru ma ei boti , bottisin ainult hunt 55-65. ja k6ik! rohkem ei!

 

pilt on epic sellep2rast, et kui keegi r22gib minuga msnis lükkab automaatselt akna ette , ja see rikkus pildi! sry :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu sulle 8p :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
täis inv boxe, kindel bot. Tavaliselt võetakse max 10-.-

 

irw , mis sa arvad et ma botin veel ? , aitas sellest et kui ma bottisin 2h 55-65 hunt siis 11a vahvel.net ajugeeniused reportisid mind , so, kui sa ei tea midagi , siis palun ole vait ok ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

+ kuna sa vahepeal ostsid autohunterit ka veel siis jahm... pole 11 nii et ei reportinud=). Ei näe mõtet sellel. Bot või mitte hunt on kena juba. vaata et banni ei saa=). Kuid siiski kui üritad legit päevikut pidada ürita piltegi teha nagu mitte bot...


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
+ kuna sa vahepeal ostsid autohunterit ka veel siis jahm... pole 11 nii et ei reportinud=). Ei näe mõtet sellel. Bot või mitte hunt on kena juba. vaata et banni ei saa=). Kuid siiski kui üritad legit päevikut pidada ürita piltegi teha nagu mitte bot...

 

 

ty, kuid võta teatavaks ,et ma ostan autohunter prod enda skilerile :) so :=) , ja skiller ongi bo päeviku all :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris Kena Hunt lvl juba :)

 

Jõudu ja Jaksu Xd


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõvipudru ei maitse. Ja ma ei reosta, miks sa muidu ei või teha normaalseid pilte? Varem bottisid, ma arvan et nüüd ka. Enam ei tohi oma arvamust avaldada? Minujaoks bottid ikka, kuna tegelt vägagi aktiivselt "Illegal runescape" teema all. Mul on poh, ma botin ka. Lihtsalt mainisin.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.