Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: VÄga Odav Main/wc Pure.

Soovitatud postitused

Runescape nimi: rammstein107

Levelite pilt: all.D

Questide pilt: qp kahjuks suht madal, 38, aga dragon slayer, lost city tehtud ja barrowsis saab k2ia, soovikorral pilt msnis

Panga pilt: Pangas pole midagi, kui pilti ikkagi vaja siis msnis.

No bank pin pilt/no recovers pilt: recid peal, soovikorral v6tan maha.

Mingi lisa info kasutaja kohta: Kasutaja oli minu main kunagi, enam pole sellega midagi teha, on 2 kuud p2p olnud, barrowsi l2bib suurepäraselt, dds+whip stakes on ka suht hea. Müün kasutajat kuna aretan nüüd stakerit, ja selle kasutajaga pole mul tõesti mitte midagi peale hakata, myyn ta lihtsalt odavalt maha, kuna staker suht pankrotis. Kui irl ostate, siis hanza.net

Hind päris rahas: 80 eek

Hind rune rahas: 2m

Hind rate solides: no kuulge, hui tahan neid.

Kontakt (tel number/email/msn): [email:wnzrbic1]rammstein107@hotmail.com[/email:wnzrbic1]

 

Viimati kasutatud member pinid/krediitkaardi info jms: Member pinne ei tea, nende omanik (nüüdseks vist kusagil puiatus:D) kunagi scammis mind, sai l6uga, enam ei tohiks:D, see oli ka 1.5 a tagasi, peale seda on kasutaja lihtsalt seisnud.

Viimati kasutatud passwordid: saab kaasa k6ik passid mida mäletan (kuskil 10)

Esimene password saab kaasa

Recovery Questions: (soovitatav eemaldada) hetkel peal, v6in eemaldada

Bank pin(kui on peal): Pole

Kasutaja ajalugu: (algusest sinu oma?eelmised omanikud jms) Kasutaja on olnud minu oma, tehtud 2005-l aastal

Palju black marke on (pilt lisada): blackmarke on 2.3, soovikorral pilt msnis

Kasutaja Loomise kuupäev: Täpset kuupäeva ei mäleta, aga kuskil 2005 aasta mais v6i juunis

Postiindeks/email: saab msnis

 

LVLITE PILT:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.