Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

botimis päevik

Soovitatud postitused

VIP

ple aasta aega sees käinud ruunskeibis, eile läksin sisse ja olin üllatunud kui võimsaks graafika poolest on ruunskeip tõusnud. Anyway eriti viitsi nolifima hakata nagu vanasti. Leidsin mingi väga vana kasutaja mis oli kunagi pure. praegu siis bottis terve öö, minis rune ess(olen f2p siis) ja mining lvl oli 11 kui alustasin ja nüüd on siis 46. Kavatsen kunagi p2p teha aga raha ple, ja ei taha scammi ka saada foorumis.

 

siin esimene pilt:

botterc.png

 

hetke statsid:

statsid.png

 

EDIT: hetke seisuga siis 14 000 rune ess. mininud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Purena võiks def 1 olla, aga def 41 ongi parem stri bottida :) Ranged on päris normaalne. Tee str 80 ranged 80 ja mine pk. 7/10

 

ok, hetkel kui essid on müüdud, siis ostan varustuse millega treenida. Loodan et free scriptide hulgas on midagi range ja melee treenimiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitaks SOS(security of strongholdis) treenida. Varem oli vähemalt mingi minotaur killer. Rune fully ei löö nad eriti sisse ja nad dropivad iron arroweid suht palju. Pärast müüd maha ning saad lobbyde raha tagasi ning natukene kasumit ka.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

käisin siis täna hommikul bounty worldides ja tapsin 3 targetit ja iga target dropis 150+k dropi nii et pmst 500k tuli ära. Aga üks jama asi on see et peab ~45min ootama kuni targeti saad. (pärast lisan pildi ka väärtusest)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vahepeal tapad niisama teisi, kui targetit pole.

 

Ja muide, varja oma total ka ära, kui sa ei taha, et su HP saadakse teada :)

 

nad ei saagi teada , sest et nad ei tea mis mu farming ja constr on :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa mainisid ennem, et plaanid kunagi p2p ka teha, võib järeldada siis, et need on ühed. ?

 

ma olen teda juba memberiks teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.