Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Head nõu pinnide suhtes

Soovitatud postitused

Elan austraalias ja siin oleks pinni hinnaks 13.99 Aud telefoniga ostes. Ehk umbes 120 kr pin. Kui laadida vodalphone 30 aud eest saaks 150 aud krediiti. ehk 10, midagi pinne. Myya saaks neid rate sollides vms kuna kasutan Austraalia panka ainult ja siis kannaks sollid arvele kui piisav kogus käes on. Kasum oleks umbes 100-200 kr 10 pini pealt. Kas selline asi tasuks ära või oleks pinnide kliente vähe. Või soovib keegi ehk mingit koostööd teha sellega?

 

Pm mitte saata vaid postitada siia!

 

Ette tänades

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50.- müües saad hea 100 eek kasu vaid ja proovi sa siin müüa pine sellistes kogustes, kui hetkel turg külluses neist. Parem mine randa jätsi müüma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ega jah, 5 tehinguga just ei tegele. Mul olemas tgl siin töö ka baaris, aga samas kui tiksub juurde kohtadest kus ei pea eriti ise yldse liigutama oleks ju ka hea:D ma pean muidugi veel mõtlema. läbi panga tuleb vist isegi kõvasti odavam.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina kui ettevõtja ei sooviks kyll tegeleda mingi varguse vms, kui osta minu käest pinne siis võib olla 100%kindel et need töötavad ja on ausal teel saadud. Sry tõesti ei soovi mingit programmi ega midagi..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah see oleks täitsa mõeldav äriidee ja sa võiksid seda üritada. See meetod on suht kasutatusel ka UK/US inimeste poolt, niiet sul peaks toimima.

 

Anyway need inimesed kes austraalia pinne teevad, nendel eriline meetod kuidas neid tasuta saada, ma katsetan seda ise ka mõne päeva pärast - suht kindlalt effektiivsem kui teised meetodid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellepeale ka mõtlesid et sa saad kuus 3 pinni ainult müüa ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.