Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün mille/ostan junki

Soovitatud postitused

lol ta müüb mille ja ostab junki aju

mida sa oma millidest siin pakud???

 

on sul närvid läbi ? midagi on kohe ajuks sõimama ?

ütlegi et ta müüb mille ja ostab junki, ma vaatasin valesti lihsalt ja kohe aju mõne inimese poolest, no heaküll äkki olengi mõne inimese poolest aju nagu nt sinu aga tea et inimesed ei ütle alati välja mis nad tegelikult kellegist arvavad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on sul närvid läbi ? midagi on kohe ajuks sõimama ?

ütlegi et ta müüb mille ja ostab junki, ma vaatasin valesti lihsalt ja kohe aju mõne inimese poolest, no heaküll äkki olengi mõne inimese poolest aju nagu nt sinu aga tea et inimesed ei ütle alati välja mis nad tegelikult kellegist arvavad

 

suhtkoht.sind.see on naq müüb mille e ostab junki,muidugi ta pruugib müüa niisama ka mille,aga tal vist pole meetodit

 

siit ma ei saanud aru

, ma vaatasin valesti lihsalt ja kohe aju mõne inimese poolest, no heaküll äkki olengi mõne inimese poolest aju nagu nt sinu aga tea et inimesed ei ütle alati välja mis nad tegelikult kellegist arvavad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.