Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MÜÜA: Skiller, total 479, pank 630k, vägev nimi

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
miks w2hem :O ?,aga pakun 25- eek ,w6ib ban saada

 

Ei saa enam banni. Vaata, kui palju on möödas viimasest vahele jäämisest. Ja ma ei boti enam selle acciga. Ole mureta, sellega EI SAA BANNI, kui sa just ise ei keera s*tta kokku. Capish? 25.- väga vähe + ma võtan ainult P2P PINe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttetu macrotud kasutaja. Mitte millegi eest küsid raha?

 

Kuidas macrotud? On sul tõestust, et macrotud? See, et mul paar black marki on, see ei tähenda, et kogu kasutaja on macrotud. Ma ütlesin, paar korda proovisin ebastaabilsete scriptidega ja juba järgmisel päeval sain 10 days ban + bm. Ja üldsegi, mis on sinu asi, mida MINA müün? Mine müü turul ennast, ma ei tule sulle nina alla hõõruma, et näe, sa müüd ennast, mitte millegi eest küsid raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Once macroer - always macoer.

HUI on vägev nimi. Pubekas tra.

 

Kuna fish ja mining normid, pakun 10.-

 

Ära nutma hakka. Nujah, macroer... Pigem macroer, kui raiskaks oma aega mingile toksimisele ;) Kümnesega võid endal pepukest pühkida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.