Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Main, 2x99 , 30m Pank !

Soovitatud postitused

VIP
2ra tee temast v2lja ...tal on lihtsalt vaimnepuu, sest ta isa ahistas ja v2gistas teda korduvalt ....

 

Kogemusest tead?

 

Kasutaja olnud minu käes ja tagasi tõmmatud.Käisin kunagi selle 99 fletch peol ka.:DPäevik oli ka tal vist.

Ma ette saaks?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sa arvad,miks tagasi v6eti?Valed andmed sain.Botitud on sellega küll.

 

Vasta minu küsimusele.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõttetu osta...ostad ära

mängid 2 kuud, saad scammi. bdw, botitud hunter.

 

 

///100% kindel, et sa hakkad tagasi ajama.... aga sa oled seda kasutajat ennegi müünud ja tagasi scamminud. Mitu pinni sa siit foorumist scamminud oled?

 

////

Moimees, mida sa halad siin , kõik ise tehtud, või sul proof, et ma bottisin ? EI

Kui sa ei tea siis ära seleta , sul isa ja ema bottsisid vist sind valmis, et sul kõik asjad boted,

Mine kadetse edasi , Ise raduselt bottisid said, bani , ja nüüd , BOTTED BOTTED BOTTED, kasva suureks, me üritame vahvli , keskmist vanust tõsta ,aga sina rikud selle ära , häbi olgu ,

HAHAHAHAHAHA, mida teksti....vanemad bottisid su valmis... HAHA, kohe midagi on, ema sul on...

Sina küll ei tõsta foorumi keskmist vanust, kui vanust tõstad, siis mitte IQ-d.

 

quote teisest foorumist:

Lol?

Ei sa ei bottinud onju..

aga millega sa seletad seda et su kot on trapse täis? mida läheb botil vaja, kuna ta kaotab vahest harva trapi ära ja saab invist kohe uue võtta..

pilt:

hunt_75.PNG

See pilt ongi minujaoks proof, lükka seda ümber, aga ma ei usu et keegi võtaks terve invi täis trapse kaasa, et seal siis enda hunting 99 ajada, ilma et ta vahepeal pangas ei käiks või muid skille ei arendaks..

[align=right:12japllk]1552236[/snapback][/align:12japllk]

 

1 veel :D

Kena hunter aga juhin tähelepanu veel .

Sinu desktopi pilt:

28hze4y.jpg

 

julged teha julge tunnistada ka!

[align=right:12japllk]1553121[/snapback][/align:12japllk]

 

Anna hunter 99 pilt pls!!! Tahaks näha..


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LMAO !

 

bm pilt suht ilus . äkki näitad pildi alumist osa ka >?

 

rofl , u failed .

 

et spam poleks pakun 100kr .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht mõttetu yldse kasutajaid osta.

 

Kunagi ikkagi saate yle ..


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mõttetu osta...ostad ära

mängid 2 kuud, saad scammi. bdw, botitud hunter.

 

 

///100% kindel, et sa hakkad tagasi ajama.... aga sa oled seda kasutajat ennegi müünud ja tagasi scamminud. Mitu pinni sa siit foorumist scamminud oled?

 

////

HAHAHAHAHAHA, mida teksti....vanemad bottisid su valmis... HAHA, kohe midagi on, ema sul on...

Sina küll ei tõsta foorumi keskmist vanust, kui vanust tõstad, siis mitte IQ-d.

 

quote teisest foorumist:

 

 

1 veel :D

 

 

Anna hunter 99 pilt pls!!! Tahaks näha..

 

DV, maksan sulle kilo , lase rsbotiga, 99 hunter, kaugele jõuad ? 70 pealt äkki banned ?

 

Ja sina tõstad IQ'd ? Vaevalt küll ,

Ja sina veel väitsid, et Mina tahan sind tüli pärast foorumis paika panna, ?

kesso hoopis on ? SINA, Tõesti , hala selle pildi pärast terve elu , mul on pohhui ka , mina mingit vimma ei pea, peaks ? Ei, kirjuta siia foorumisse terve mu elulugu , mul on suva , olen kes olen ,

Ja aitab offtopicust,

+ teiseks, kes andis mulle win xp plaadi ? Kas toll ajal ma tegin juba hunterit ? , ei teinud, ma mängisin wowi , ja 2-3 nädalat peale, uued wini peale laskmist hakkasin hunterit tegema, ni , et lõpetaoma offtopic, ja mai tea, nuta nüüd elulõpuni selle pildi peale ( NOA SELGA LÖÖMINISE ) Pärast,

Selle spämmiga sa siin midagi ei tõesta, kui sa nii kindel, PIC pls ?

 

Pmst bump , ja keegi võiks spammi eemaldada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.