Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: SoulWarsPro AUTHI [ RsBots.net ]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
mai saaa aru kuidas on võimalik myya pea 300.- maksvat scripti 100.- eest????

 

kuna sain 500 USD paypali ostsin authi , tasuta USD , kena raha või mis ?

ostsin selle mõtlesin et see võiks minna nagu soe sai , muide bottisin terve öö , funksis korralikult mingi 2:00 panin bottima kell 10:30 veel runnis oli teinud ligi 50+ zeali

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuna sain 500 USD paypali ostsin authi , tasuta USD , kena raha või mis ?

ostsin selle mõtlesin et see võiks minna nagu soe sai , muide bottisin terve öö , funksis korralikult mingi 2:00 panin bottima kell 10:30 veel runnis oli teinud ligi 50+ zeali

 

Ma sügavalt kahtlen selles, et sa tõde räägid. Kaheksa ja poole tunniga ei lase bot 50 zeali ära, isegi kui sa ise mängid, ja igakord 3 zeal mängu saad, on max mingi 65 zeali.

 

sorry for spam :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ette ei käi ega midagi, pole mõtet osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma sügavalt kahtlen selles, et sa tõde räägid. Kaheksa ja poole tunniga ei lase bot 50 zeali ära, isegi kui sa ise mängid, ja igakord 3 zeal mängu saad, on max mingi 65 zeali.

 

sorry for spam :)

 

8 x 3 = 24 x 3 = 72 - 6 = 66 zeali , ma sain 51 zeali vist , miks ta pole võimalik ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
8 x 3 = 24 x 3 = 72 - 6 = 66 zeali , ma sain 51 zeali vist , miks ta pole võimalik ?

 

Sa ei saa iga kord mängu sisse, sa ei asa iga kord võitja tiimi, selle soulwars scripti uus client tuli alles kell 5 öösel välja, gf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
väike vale on alati ärile hea :D ja sa ime munni ok ? kuradi debiilik nahhuj türa ma nikun su ema rott

 

Nikud rotte? rofl

Mille eest 500USD said?

Väike vale on hea? See väike ?

Atm on 21.013 - Updated August 6th, 2009

mitte 21.011 -

öösel kell 4-5 tuli alles välja.


cheatwarn.gif

PelmeeniCity

Äratuskell!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nikud rotte? rofl

Mille eest 500USD said?

Väike vale on hea? See väike ?

Atm on 21.013 - Updated August 6th, 2009

mitte 21.011 -

öösel kell 4-5 tuli alles välja.

 

omfg mul siiamaani 21.011 eitea miks veel töötab taun ? ma tean , et 21.013 tuli välja ja mitte kell 4-5 vaid kell 1:48 good fight okai ? Kyle tean juba 2 aastat tean kes ta on kust pärit jne me nagu ikka tavalised sõbrad , ainult , et siit foorumist 1 moderaator saab banni !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.