Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem rsbotiga .

Küsimus

Mul on rsbotil selline jama , et suht tihti , kui üritan logida non memberite worldi sisse , lööb ette täpselt sellise teksti :

 

This is not a member's account;

please choose the free users

option from the website to play on

this account.

 

Tuletan meelde , ma üritan logida free worldi , kuid ikkagi .

Keegi oskab aidata , milles viga ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

ajudoonor ?

v6tad playfree ja logid lihtsalt sisse, ja kui su acc on p2p siis automaatselt logid p2p worldi ei ole p2p siis logid automaatselt f2p worldi. ja kui sul waja mingit teatud boti lasta teatud worldis siis lihtsatl vahetad worldi nagu seda muidu tehakse...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mul on ka seda asja juhtunud ma olen pannud play free aga tuleb et this is not membs serv mul s6ber ytles et vahepeal tulebgi.Siis pane rsbot kinni ja proovi uuesti mul tavaliselt nii aitab aga mul on seda 2 korda elus juhtunud aga olen bottinud 3kuud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Isegi minul on seda asja sitax tihti juhtunud:S Nyyd 6nnex k6ik korras:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
ajudoonor ?

v6tad playfree ja logid lihtsalt sisse, ja kui su acc on p2p siis automaatselt logid p2p worldi ei ole p2p siis logid automaatselt f2p worldi. ja kui sul waja mingit teatud boti lasta teatud worldis siis lihtsatl vahetad worldi nagu seda muidu tehakse...

 

jah , ma tean seda , aga ikka lööb selle sama tektsi ette .

 

seal on 2 valikut play/play-free

play -p2p

play-free -f2p

kui valid play ja võtad f2p worldi siis sa ei saa sinna kui sa ple memer -.-

 

Selle teksti lööb ette isegi siis kui ma olen play frees , aga isegi kui ma panen lihtsalt play , saan ka seal olla non membu worldis .

 

mul on ka seda asja juhtunud ma olen pannud play free aga tuleb et this is not membs serv mul s6ber ytles et vahepeal tulebgi.Siis pane rsbot kinni ja proovi uuesti mul tavaliselt nii aitab aga mul on seda 2 korda elus juhtunud aga olen bottinud 3kuud :D

 

Tavaliselt pean mingi 3-5 korda rsboti kinni panema , ja uuesti proovima kuni lõpuks tööle hakkab . Ja mul on seda juhtunud ikka rohkem kui 2 korda :D .

 

Isegi minul on seda asja sitax tihti juhtunud:S Nyyd 6nnex k6ik korras:D

 

veab .

 

Võibolla seisad kusagil p2p alal (nt camelotis) ja sellepärast ei saa sisse logida?

 

Ei seisa , ma pole oma acciga isegi member . :)

 

ei tea pole elusees juhtunud, ainult siis kui kogemata valin Play mitte play free :P

 

nojah , mul pole vahet kumba ma lähen , ma saan bottida mölemas , play-frees , ja plays , aga ennem pean 3-5 korda kinni panema rsbotti , kuni tööle hakkab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.