Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cb 99 koos 99 mage ja rangega.pank 14m

Soovitatud postitused

nimi on 3 tähega.

queste on tehtud 162 sealhulgas.dream mentor desert treasure king ransom ja kasutajal on tehtud recipe for disaster subquestid aga võitlusi ei ole veel tehtud.

statsqzu.jpg

42 constructing 57 hunter 48 summoning

pankb.png

loginscreen.png

blackmarksi.jpg

 

 

pank on pmst pkitud viimase 4 memberipäevaga.Kõik goalid saavutatud kasutajal ja ei ole enam viitsimist mängida.Kiiret müügiga ei ole kuna rl raha jagub hetkel.Eriti foorumihinnad mulle ei meeldi,aga kui leian sobiva hinna siis annan enda msni kontaktiks ka,et scammereid vältida.

 

 

Kasutajat sooviksin müüa irl (elan viljandis) või läbi mmi.Ette ei anna ja ma olen ))% kindel,et ükski middleman ei hakka seda ostma nii,et ärge mitte üritage enda fake mme lisama hakata minu msni.

 

 

 

kasutaja on igat pidi hea pker.max hit siiani 4+21+60 samal ajal.ja aus olles pole frees single pks sellega midagi teha aga memberis ei teki single ega multi pks probleeme.

 

 

Ühtegi levelit ei ole botitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei anna 500ga ära.ootan veel pakkumisi,ega mul kiiret ei ole ja ei olegi plaanis esimene päev maha müüa.pole eriline account merchanter bottide kasutaja ega kasutajate ostja sellepärast ei olegi tehinguid kui midagi ei meeldi saame rl kokku.sellise kasutaja ostu puhul oleks ju väga kasulik.ja kui keegi pakkujatest elab viljandis siis postitage see kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei viitsi enam rsi eriti.goalid saavutatud.pk ka igav ja lihtne.oota epd ja targetit vengeance ja dragonstone bolts ja ko.ainus üllatus on looti ajal,sest see on erinev:D mul pole müügiga kiiret ja ootan üle 500.kui ei saa siis hoian kasutaja alles ja proovin ameerikafoorumeid ilmselt kuigi seal middlemanidega jne jama ja see paypal ka.hetkel üritan ikkagi siin müüa.ja üks müügi põhjus oleks ka veel,et vanust ka juba piisavalt.sügisel lähen eestist ära jne.pealegi leidsin parema mängu mida pelada vahepeal kui igav hakkab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma arvan,et hind on igati mõistlik.ma olen esimene omanik.juba nime eest saaksin 50 eek kui kasutaja oleks level 3.Pank on korralik,stats on head nii pk jaoks kui ka niisama maini jaoks sest total on 1659.Ja ma ei pea müüma kasutajat ära kellelegi,kes teeb igas teemas enda offereid ja üritab ilmselgelt kasutajate müügiga teenida.ma pigem ootan õiget ostjat ja müün talle,las see teema olla siin niikaua,mul kiiret ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pm-i oma Msn olen huvitatud .

 

HOIATAN TEGEMIST VÕIN OLLA SCAMMERIGA !

 

kasutaja nime ta ei anna midagi ei anna tahab ette ja MM-idets keeldub sain blocki Kui MM ütlesin .

 

 

Pinnimees M: 5 Pinni 35.- tükk ! Müün 99 smiht 85 mining 90 mage kasutajat 250.- ! ütles:

et

Pm-i mulle vahvlis

ja Hetkel on MM online [email:2aeqkjbt]Pood@dice.ee[/email:2aeqkjbt] ta rs24 omank ja dice.ee omanik

Hanno , müün 250m kasutajat total 2100+ , üliodavalt ! ütles:

ei soovi mingit MM

headaega !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

lol?

ütle tarkpea mis mu msn siis on?paar isikut teavad siit foorumist,mis on mu msn ja sina ei tea seda kindlasti.

 

 

nagu ma ütlesin kasutame MMi või saame rl kokku.Muud võimalust ma eriti ei näe sellel tehingul,sest mul endal tehinguid ei ole siin ja iseghi kui teil on 20+tehingut eelistaksin kasutada mm.Sellisel juhul võin vb isegi ise maksta.

 

 

 

//kui see on su signatuur vms siis sorry aga ma ei saanud sellest alguses aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.