Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: ORJAN 3gp per xp! Ainult high lvlid.

Soovitatud postitused

Otsustasin siis ka avada oma orjamise teenuse.

Kuna ise olen rsis suht noob, oleks vaja kuidagi raha teenida, ja see tundus k6ige lihtsam moodus. Kuna saan päevas suht palju arvutis olla, siis peaks tulemus kiiresti tulema. YHTEGI SKILLI EI ARETA KUI ON ALLA 60!

Skillid mida ei tee/ei oska: Runecraft, construction, agility, herblore, thieving, crafting, hunter, farming.

P.S! Slayeri tegemisel v6ib abi vaja minna. Miningu ja fishingu hind on 4 gp per xp.

Hp eest raha ei kysi.

AINULT P2P!!! (ei viici f2ps karamjale ja tagasi joosta jne.)

0-10 tehingut= kogu raha ette.

11-20 tehingut= 50% ette

20+= 25% ette

Moded ja adminid= 0% ette, (100% p2rast:D, panin kildu.)

Kui pakutava itemi väärtus ei yleta mitekordselt hinda, siis itemeid vastu ei v6ta.

Kõik asjad mis treenimisel vaja läheb on TEIE POOLT! ( poleks endal rahagi et neid osta )

Kui n2iteks treenin atki, ja pean foodi j2rel k2ima, siis on iseenesestm6istetav et bank pini on vaja, kuid kui alchin, siis ma seda ei vaja, j2relikult te seda mulle ka ei ütle.

MSN: [email:de9sn1nw]rammstein107@hotmail.com[/email:de9sn1nw]

HINNAD VEELKORD!:

skillid välja arvatud need mida ma ei tee + mining ja fishing: 3 gp per xp

Mining ja fishing: 4 gp per xp

Queste ei tee! (vihkan neid)

Loodan et mainisin k6ike, mida plaanisin

Head minu palkamist:)

 

free bump plz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kle su vana acc oli rammstain 107? ma ei tea kas mältad aga ma olin vist kunagi su clannis golden tree0 nime all:P ostke talt ta on usaldusväärne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.