Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kurb video!

Soovitatud postitused

VIP

Mis siis 9/11 toimus ?

 

Ahh tuli meelde ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see mingi multikas ju saage üle.:D oleks päris inimene siis oleks veel kahju.

 

Sündmus on küll päriselt aset leidnud, aga ausaltöeldes mul kahju küll ei hakanud, neid inimesi tuleb iga päev juurde kes oma isa kaotavad.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see mingi multikas ju saage üle.:D oleks päris inimene siis oleks veel kahju.

 

Sündmus on küll päriselt aset leidnud, aga ausaltöeldes mul kahju küll ei hakanud, neid inimesi tuleb iga päev juurde kes oma isa kaotavad.

 

Ei tahaks küll +1 spammida, aga täpselt minu mõte :D

 

Omg, mul küll mingist multikast pisar silma ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti , natuke loll küsimus küll , sest minuarust teavad kõik mis juhtus 11 Septembril .

World tradecenter , kaksiktornid , ring any bells ?

 

Natuke kurb on küll , aga kui te loeksite descriptionit , siis saaksite aru , et see kes seda peale loeb on päris tüdruk ja selle tüdruku isa surigi seal katastroofis .

Ei saa aru kuidas te nii tundetud saate olla : Ei hooli lastest kelle vanem surma saab , ei hooli kui koeri maha lüüakse , täiesti cold-hearted inimesed olete ju .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm mis ma nüüd sulle tegin et saa siin heast peast sõimama ja postcounti tuled suurendama

ja ma ei mängi runescapet?

 

ajaa kui ma sust lollim olen mis siis see 9/11 juhtus

või sa ise ka ei tea?

 

9/11 = 11.09.2001

sorry, aga niisama teadmatusel ja lollusel on ikka piir olemas, järgmine kord ikka vaata googlist järgi.

9/11 - Google Pildiotsing

 

ilmselt sa olid kõigest 5 aastane, kui see juhtus, aga ikka. see on viimase 10-20 aasta kõige suurem sündmus ikkagi.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti , natuke loll küsimus küll , sest minuarust teavad kõik mis juhtus 11 Septembril .

World tradecenter , kaksiktornid , ring any bells ?

 

Natuke kurb on küll , aga kui te loeksite descriptionit , siis saaksite aru , et see kes seda peale loeb on päris tüdruk ja selle tüdruku isa surigi seal katastroofis .

Ei saa aru kuidas te nii tundetud saate olla : Ei hooli lastest kelle vanem surma saab , ei hooli kui koeri maha lüüakse , täiesti cold-hearted inimesed olete ju .

 

Tõsi ja peale selle ühe hukkus seal veel sadu inimesi. :dead:

Ja ma saan aru mis tunne nende lähedastel oli. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesi sureb....õnnetusteläbi,vägivallaläbi,loomulikku surma...nad kõik olid kellegi poijad,tütred,õed ,vennad,isad,emad....mis see paari tuhande inimese surm siis ära kah ei ole...Asjad,mis mul pisara silma võtavad on - Eesti Leegionäre jääb aina vähemaks,aasta tagasi oli neid alles ainult 3000 75000'st ,need mehed võitlesid eestieest ja on kangelased,ometi riik ei tunnusta neid kui vabadusvõitlejaid, Harald Nugiseks õnneks sai Rahvalt tänumedali ( Harald Nugiseks on muide Eestis ainuke elusolev Rüütliristi kavaler ,kokku oli neid eestis 4 ,Alfons rebane sai Rüütliristi Tammelehtedega). Läks küll natuke teemast mööda,aga mõelge selleüle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, suht karm ikka vanem kaotada.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht masendav video...

 

Endal muidu 9/11 sünnipäev.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pidi nii olema et kui oled mingi 7-10 vist ja ema/isa sureb siis lähed paksuks et mingi psüho värk oli.suht sad jah.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.