Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

video värk

Soovitatud postitused

VIP
gtfo atonen

 

gtfo ?

 

muud ka oskad?

 

pange see teema parem lukku :D mingi 2 lehekülge 20ne minutiga :D

 

Algselt postitas fireg0d

3 päeva pärast 15, pildi peal näed sa välja 10 aastane netihiiro.

 

 

 

3 aasta pärast 15? naiss

 

esdigell 2?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lühikokkuvõte teemast-keeegi ei lugenud ja stalker sai normalt sõimata.

 

ongi , päris viitsin mingit lambikat teksti lugeda , palju toredam oli lugeda kuidas see stalker sõimata sai... Tegelt vaevalt et see stalkergi sellest tekstist ilusti aru sai, mingi sõnaraamat kõrval vb jah aga muidu mitte... Muidu stalker , sul tuleb meiserdamine päris hästi välja.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küll lugesin läbi ja siis hakkasin kommentaare lugema. Kõik sõimavad üksteist sellega, et räägitakse ja nähakse välja nagu 8-aastased. No selline käitumine just näitab, et enamus on teist veel lollimad kui teema algataja (kuigi minu meelest üritas ta ainult aidata esiti seda, kes teeb video), kuna enesevalitsust sellise asja pärast kaotada.. mida nagu. Kus on mõistus. 34 postitust teemal, kuidas käitub teema algataja ja kõige tipuks on see, et ollakse üliõnnelikud, kui saadakse öelda, et "vat, mina saan kohe 15, ma olen tegija".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no kui mõttetu on, siis tõmba nahhui

 

Foorum on kõigile, võin siin olla kui tahan, mingi tatt mind küll siin minema ajama ei tule.

Tõlgi see asi vähemalt eesti keelde, sa ei saa arvatavasti isegi aru mis seal kirjas on.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Foorum on kõigile, võin siin olla kui tahan, mingi tatt mind küll siin minema ajama ei tule.

Tõlgi see asi vähemalt eesti keelde, sa ei saa arvatavasti isegi aru mis seal kirjas on.

 

see topic on nendele, kes tahavad osa võtta.

lol, miks ma ei peaks saama aru, mis seal kirjas on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.