Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kas ma saan?

Küsimus

kas ma saan teha paypali acci nii, et võtan enda ema creda kaardi, regan ära - kas emps teada ei saa kuidagi vms? maksab see midagi?

et nagu point oleks selles et siis ostaks enda pangakaardiga sinna teistelt raha peale, või laeks ise. Ei tea paypalist eriti midagi, et siis võiksite natuke rääkida sellest, kas oleks see võimalik


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

njah.. oleneb kui hästi su ema seda pangastuffi mõikab. Minu oma on näiteks täielik võhik,

kui noorem olin siis ostsin p2p pinne nii et emale ei öelnud(läbi tavalise netipanga, sest sa ei käi seal pmst üldse) aga jamh kunagi ta ikkagi läks sinna ja siis oli jama lahti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

minu arust kui regad siis maksab see 0.70$ kunagi oli sama jama aga ema ei teinud õnneks midagi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma olen lisand vanaema krediitkaarti,iga nädal võtis tal sente maha,saab küll teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.