Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Aidake

Küsimus

aidake siis msn jamab esmalt t6mbasin endale mingise skinni msnile siis enam ei meeldinud ja t2na tahtsin teist skinni panna aga ei saanud siis lasin msn desktopilt maha ja k6ik control panelist, program filest ka maha otsisin arvuti l2bi kas on migist windows live messengeri ei olnud t6mbasin uuesti msni ja hakkasin setupit tegema aga n2itas you have windows live messenger otssin arvuti l2bi mitte kuskil ei leidnud tahtsin vanat msni peale lasta ytles midagi kui tahad msni peale lasta mine control panel ja lase windows live messenger maha tegin resa arvutile vaatasin ikka midagi control panelist ei leia !

AIDAKE!

:ty


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

sry, et unustasin panna add or remove programs ei ole ikka midagi aga kui selle uue msniga on mingised phot gallery v6i mingised toolbarid 2kki neid ei pea maha laskma kuigu neid ma ka ei leia ::S

 

keegi ei oska midagi öelda ?

 

kohe panen pildi ka setupist.

 

auhzsj.jpg

 

Nh ?_


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
pane ainult messenger eelmine kord kah ei saand aru panin suvaliselt messenger siis tuligi ..

 

vaata kui vajutad selle messengeri peale ja siis l2heb kast ymebr noh aga edasi ei saa juu vajutada next ma saan aint close panna.

 

pane ainult messenger eelmine kord kah ei saand aru panin suvaliselt messenger siis tuligi ..

 

 

 

mulle ei tulnud ma proovisin :S


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.