Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aoe2 Turniirid,

Soovitatud postitused

Tere , võiks siis korraldada Aoe2 Turniirid, 2vs2 mängud ,

 

Hetkel veel suuremaid plaane pole kuid tahaks teada paljud oleksid nõus tulema mängima, Isegi juba täna õhtul , kui rahva kokku saame ;)

Võiks ikka olla nii , et kui sa tead , et sul vaba aega ja mängida saad siis kriba siia oma nimi , mitte nii nagu cs turnal oli , et ühe inimese taga oli mäng pool aastat,

 

Paar nime kes kindlalt osa võtaksid,

 

Playerite List :

 

Bmw

Andrus

Matu125

NSVL

Kristjan.

trummar13

Wii .

groovingman

meiser1996

Stan

rangeboonage

Tanel

[M]arek

Suva

Tauri

Panasonic

 

Andke kindlalt teada , tiimid valime suvaliselt välja , loosi teel , :ty

 

 

tabel_aoe2.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina võibolla osaleksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noo jah , eile tegime pela, noobish ja mingi teine vend, hindasid oma oskusid 5 palli süsteemist 3/5 , ja ei oskand isegi connectida, algul panid punasest tööle , siis ütlesime et , sinisest peab, sai mängu , siis, tal mingi sõber laggis , mängu algul server sesis ja järsku sai ta dc, pärast viskasime ta sõbra välja, võtsime ühe venna juurde, ja siis see NSVL kellel oskused 3/5 , kui meil oli väärtus juba 5000 , oli temal alles 900 , :D

 

 

Nii, et kes tahab regada see tehku kiiresti, mängijad pole kuigi head, ja kerge on edasi pääseda ! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep mängjad ei ole head. Eile tegin BMW ja Andruse vastu pela mina ja medium bot:D medium bot tõmbas nad laksuga maha:D ma tegin alles vägesid.. Nii, et me oleme kõik alles Beginnerid:) seega tulge kõik pelama. Õhtul teeks niisama väikse mängu veel. Kes on algajad ma teeks algajatega rahulikumat arengut. Ei meeldinud eile kui võitsin 2 vs 1 ära bmw ja andruse siis peale seda andrus uuel mängul marssis must väikse ajaga nii üle oma suure elevandi karjaga:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo jah , eile tegime pela, NSVL ja mingi teine vend, hindasid oma oskusid 5 palli süsteemist 3/5 , ja ei oskand isegi connectida, algul panid punasest tööle , siis ütlesime et , sinisest peab, sai mängu , siis, tal mingi sõber laggis , mängu algul server sesis ja järsku sai ta dc, pärast viskasime ta sõbra välja, võtsime ühe venna juurde, ja siis see NSVL kellel oskused 3/5 , kui meil oli väärtus juba 5000 , oli temal alles 900 , :D

 

 

Nii, et kes tahab regada see tehku kiiresti, mängijad pole kuigi head, ja kerge on edasi pääseda ! ;)

 

 

ma pean kurvastusega sulle mainima et mina eile teiega ei pelanud:(

Mina asun hamas Age of Tudulinna ja mu hamanimi on "Don´T Be Silly"

Ma algul rääkisin sinuga msn aga mina olin see kes konvest ära kadus sest läksin teisele pelale.

 

 

tahad teeme 1 vs 1?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks ka siis seda mängu proovida uuesti (aga ma ka algaja täiesti).

Ma ei tea ainult, palju ma õhtuti arvutis olen..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osalen,...andke plz aoe 2 dw link + hamachi dw link

 

Tänud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks ka mängida ju :D

Algaja, aga mis sest.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks ka mängida ju :D

Algaja, aga mis sest.

 

Ega see ei loegi :D ..

 

Õpid ära kiirelt ..

 

Hea kerge mäng vahelduseks.

 

*caugh* kerge *caugh*


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.