Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Boxxy

Soovitatud postitused

Lugesin sealt alt kommentaare.

Millega ta hakkama sai?:D

Muidu näolapp on ju kena aga aju pole kahjuks antud, juhtub ka seda.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See trolling koht on väga kahtlane:D

 

Muidu jah tundub nagu ta oleks suht horny or smt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lühidalt kellele ta meeldib on ta Queen of /b/ , kes teda vihkavad neile on ta Camwhore.

Kes teab see teab.

 

Kes viitsib tema kohta teada saada siis lugege seda

 

http://www.guardian.co.uk/technology/blog/2009/jan/20/internet


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wow..nice and interesting. i will try it later. Thanks for sharing information. Thanks for the comment, are you talking about the whole designing or a part of? Not bad. Have you done this type of stuff often? It seems like it. i like the idea but how do members of the public remove there details. stainless steel pipe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shentefac ütles kõik, mis ma ise öelda tahtsin.

 

Aga jah, väga ilus tüdruk, aga räigelt hüperaktiivne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oky no teile kes Boxxy-t vihkavad ei meeldi peavad imelikuks, teile ytleks: Get da fuck out and fuck urselves, ta teist 100x normaalsem!

Endale meeldib, sitaks lahe, keegi julgeb ikka, muidu enamus tonte (ka vahvli lapsi) kommenteerivad jne aga ei julge öelda, kes on jne või öeldakse pange pilt ja sisi panevad kas mingi hullema ilusa inimese, kes nad ei ole või siis mingi hullema tondi, kes nad ka ei ole:

 

Aga jah boxxy meeldib 100%, oleks võimalik, saaks tuttavaks jne, aga ei usu et nii juhtub! Muidu kõigile, kellele olen videodest rääkind, neile kõigile meeldind, seega kui ei meeldi boxxy sul endal midagi viga, soovitan psyhiaatrilt abi otsida ja ma ei r22gi ainult välisest ilust, ta lihtsalt lahe! k bye im out now

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dumbfuck,but niice.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja siis...Ma võin kah end filmida ja lolli,segast juttu ajada....mis selle video mõte oli?miks see video siin foorumis on? Miks? MIks?! MIKS?! Mõttetu ...labane...

 

Ta ei ajanudki lolli ega segast juttu...

kui sa mõttest aru ei saa siis on see juba sinu mure:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega keegi tõsise mõttega ei hakka kaameraees sellist juttu sellisel toonil ajama ja ei topi sead youtubesse...

 

Ma arvan et ta on lihtsalt teistest natuke... aktiivsem:who:

Selliseid ongi vaja meile, elu läheb igavaks muidu kui keegi lolli ei mängi:wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.