Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Heiks'i Päevik | Dung 65/99

Soovitatud postitused

VIP

MA arvan, et raha tuli autoflax botist,tal oli seal teeme sellest :Daga ilus acc 9p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no shit et hunt low, ma ütlesin et see jääb ka lowiks, farm tahab aega seda ei saa kiirest teha, agit ma lihtsalt vihkan-.-... Selline post on mõttetu kui pole varasemat teksti lugenud

 

MA arvan, et raha tuli autoflax botist,tal oli seal teeme sellest :Daga ilus acc 9p

 

mul on teine acc millega ma kasutan rsbots asju, võin osadest statsidest pildi ka anda.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

3. August, eile ei viitsind teha suht väsind olin.

 

Ärkasin mingi 9ast. Siis mingi kohvi jne, msnis istusin nati, rs'i nati, siis õue kossu mingi ühe ajal, mingi 3tundi olime seal vist?. Siis koju sööma väike puhkamine, natu veel ruuni ja siis kell 8 uuesti kossu mingi 2tundi. Koju jõudsin suht väsind juba ja õhtusöök +magamine.

 

Täna praegu ärkasin alles Kell on( 15:25). ja eks siis vaatab mis saab veel, arvatavasti veel kossu:D

 

 

Rs:

 

Tegin agit ja fletchi siis natuke=).

 

090804153605.png


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3. August, eile ei viitsind teha suht väsind olin.

 

Ärkasin mingi 9ast. Siis mingi kohvi jne, msnis istusin nati, rs'i nati, siis õue kossu mingi ühe ajal, mingi 3tundi olime seal vist?. Siis koju sööma väike puhkamine, natu veel ruuni ja siis kell 8 uuesti kossu mingi 2tundi. Koju jõudsin suht väsind juba ja õhtusöök +magamine.

 

Täna praegu ärkasin alles Kell on( 15:25). ja eks siis vaatab mis saab veel, arvatavasti veel kossu:D

 

 

Rs:

 

Tegin agit ja fletchi siis natuke=).

 

090804153605.png

Ma ei saa aru. :D

Kirjutad, et käid väljas ja värki, aega jääb ju nii vähe, ja järsku on mingi julm nola käinud vahepeal. :D


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
bot.

1.

 

irv?, fletchi lasin boltidega, väga kiire exp isegi madala levelina. Agi võttis natuke rohkem aega. Kuid ega barbarianis see aeglane pole arvutasin ise mingi 13k/h?.

 

4.August, ärkasin mingi kell 11, hakkasin raha tegema skillerile uuesti nagu ma teen. Kella kuueni umb mängisin rsi, tegin raha farmi trippi jne. Kella kuuest kaheksani kossu/jalkat jälle, nüüd kaheksast ostsin endale 10k iron barre mida hakkan varsti tegema, enne lasen fletchi 80 vist. Boti jutud võite persse toppida ausalt...

 

Seda ka et kuidas ma sul seda agi vms botin kui eile vms käis see.

agibot.PNG


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ukrainaga sa rääkisid ka et ei bottinud ,aga ikka bottisid.

 

 

 

 

nuub oled , hale tatt, RATE ON ELU:!.

 

1 P.^,

 

Bottisin sellega v?

 

Tatt?, Vana sa ise oled siis?. 11?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena.

Edu ja jaksu.

Lisa Punishskills

Lisasin sind juba.

Aga sa ple online või friends priva või off?


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ilus skiller juba :)

9 p

vaatan, et siin foorumis ei saagi enam oma päevikut teha, arened veits rohkem kui teised ja kohe hakatakse botiks sõimama :/

jõudud ja jaksu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.