Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Combat 104, 34.5M+ bank. 88 mining

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
3 alumist statsi,pakun 100.- ja see kus ütled et tere ma mobb vahvlist.

 

Ma ei müü nagunii seda mingi 100.- eest ja kuna sa ei osta seda kindlasti siis pole mõtet seda teha. :kiss:

 

Mulle jääb mulje, et siin vahvlis on kõik nagu tuppes munnid, ootavad, et ette käiakse ja arvatakse, et iga inimene kes üritab midagi müüa on scammer, mis puhul peaksin mina olema see kes ette käib? Mulle jäänud mulje, et see koht siin on "scammer"it-est pungil. Eriti kui mingid lambised msnid lisavad ja hakkavad ma ei tea mis tingimusi esitama.


rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ostaks aga mul on raha muude asjade pealegi raisata,ma lihtsalt alustasin pakkumisi,sa ju ahd ei pannud,ette tahavad paljud sest sul ju vähe tehinguid,ja ma pole sind scammeriks nimetanud,ma lihtsalt tahan tõestust et asee acc on sinu oma,siis teised usaldavad sind veel rohkem,muidu müüd suvakat acci,acc pole sinu omagi,ja küsid ette,keegi annab ja kaotab umbes 500eeku,ja keda see vahvlist bannimine kotib kui sa justa said 500.- , muide näide pole sinu kohta niiet ära hakka kohe paukuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

250.- oleks minu pakkumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.