Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: P2p Puret | Cmb 62 | Bank 14M .

Soovitatud postitused

Sooviks mitte kuulda mingit Reimo Rebase paska , kes räägib saab kohe warn kuna mul tõestatud oma isikuandmed .

 

 

Well müün siis Oma pure maha , Olen esimene omanik accil , Kasutajal on hetkel 35 päeva membershipi alles .

 

MSN : [email:2b6kryi2]Assholes_BY_Nature@hotmail.com[/email:2b6kryi2]

 

NB! Ei soovi acci vahetusi , VÕTAN ainult EEK või SOL vastu !

itz2.png

itz1.png

itz3.png

Mgiks4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Antti Allas võid sa küll olla , aga tuntud scammer. Kuna Alex andis minule Eelise sinu suhtes , 1 Warn või mingi Bullshit asi ja sa siit läinud ja siis kõik edasised kasutajad hakkad Ban saama ILMA KÜSIMATTA!

 

Hoiatan inimesi ette , Ta on Antti Allas kes on scammerite listis olemas ja ta ka üks Võru scammeritest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Antti Allas võid sa küll olla , aga tuntud scammer. Kuna Alex andis minule Eelise sinu suhtes , 1 Warn või mingi Bullshit asi ja sa siit läinud ja siis kõik edasised kasutajad hakkad Ban saama ILMA KÜSIMATTA!

 

Hoiatan inimesi ette , Ta on Antti Allas kes on scammerite listis olemas ja ta ka üks Võru scammeritest.

 

Ütle mingi proof kus ma olen kedagi scamminud , 1 ainus proof ja sellest piisab :) , feilid oma tajumisega , alguses pidin ma olema chris kelp , revodead või isegi reimo rebane aga vot ei ole , ma arvan , et sa räägi parem oma minevikust siin teistele mis teinud oled keda scamminud jne ... ära tüüta mind oma jutuga ma ei taha sinuga vestelda , mõtetu mees oled :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olgu, ei tee temaga tegemist.

 

tal pole proofi , et ma olen kedagi scamminud , ta nagu selle rebase jutuga , bannis ära arvas , et ma 100% kindlalt Reimo Rebane ja nüüd juba Järsku scammerina oma nimega Antti Allas'e all ... tal pole isegi ühtegi proofi , et ma scammer mitte ühtegi ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega sa juhslikult mingit anttiweed vms ei ole ?

100EEK ostaks kohe ära,kui nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.