Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

Kui aus olla, siis ma olen harjunud sellega, et foorumis trollitakse... Kuid see, mis siin toimub ületab igasuguse piiri. See trollimine pole enam isegi mitte loogiline, sest Lexus saab nii haledalt ära.

Lexus, no offence ega mitte midagi, kuid sa pole vist kõige teravam pliiats pinalis, ega?

Su tööd pole just kõige värvilisemad vildikad karbis, nii, et mõned mõttes on su tööd väga "sinulikud"

Kaldkirjas kirjutamine on natukene imelik, kuid, mis seal ikka.

 

Tahaks näha kuidas sa mõne hea töö teed.. nagu, tõeliselt, tõeliselt, tõeliselt hea töö! Mis sa arvad, saaksid sa millegi sellisega hakkama, mis mind impressiks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina ja saan ära, haha, kui sa pole veel märganud siis sa kaevad juba vanat juttu ülesse.

Sina ei tea mingi ning sa ei saa minu kohta midagi tõest öelda.

Kaldkirjas kirjutamine, mis see sinu perset torgib, kust otsast see imelik on. Mina eraldun lihtsalt hallist massist ja see on siis nagu imelik. w/e

 

Mida sa veel ei taha näha? Kuna sa pole eriline kunsti inimene, ei hakkaks ma ennast vaevamagi, kuna tõelise kunstiteose loomine võtab kõvasti aega.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ja saan ära, haha, kui sa pole veel märganud siis sa kaevad juba vanat juttu ülesse.

Sina ei tea mingi ning sa ei saa minu kohta midagi tõest öelda.

Kaldkirjas kirjutamine, mis see sinu perset torgib, kust otsast see imelik on. Mina eraldun lihtsalt hallist massist ja see on siis nagu imelik. w/e

 

Mida sa veel ei taha näha? Kuna sa pole eriline kunsti inimene, ei hakkaks ma ennast vaevamagi, kuna tõelise kunstiteose loomine võtab kõvasti aega.

 

 

Naljakas kuidas sa ei tea mitte midagi minust, ega sellest, millega ma vabal ajal tegelen ja juba suudad sa öelda, et ma pole "kunsti inimene"- impressive.

Päris julged sõnad inimeselt, kes teeb signasi mille peale mu kaks kassi isegi diivanilt naerdes maha kukkusid ja mu teine pool ütles nende kohta "Täielik sitt ju"

Kui sa pead ennast kunsti inimeseks, siis ma sooviksid teada, mis on sinu arusaam sellest?

Theh, see ajab ikka naerma, et sa ütled, et ma pole kunsti inimene... Kui sa vaid teaks...

 

Väike uudis sulle:

Kui sa soovid internetis hallist massist erineda, siis kõige parem on seda teha nii, et sa lihtsalt ei kasuta seda. Kui sa arvad tõesti, et see on "mitte hall mass olemine" siis sa eksid rängalt, sest see ei mõjuta sind, kui isiksust päriselt, vaid ainult internetis. Päris elus oled sa täpselt sama muhe Oksmaa nagu enne olid, ning jätkuvalt oled ka :)

 

 

By the way, eesti keel longab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ Sunday

Kas seda on tõesti nii hästi aru saada? Ma lootsin, et keegi ei saa seda teda.

 

@ superman

 

Miks sa arvad et ma ei tea sinust midagi? Täpsustuseks: Sa pole sellel alal kuigi tugev konkurent.

Päris julged sõnad? Ei ütleks et sõnad saavad olla kuidagi teistest julgemad, sõnad nagu sõnad ikka.

Kahju su kassidest sell juhul.

Antud juhul "digitaalne kunst"

Selles vallas kunsti inimene sa küll ei ole, nagu näha on.

 

Tegelt pärishea uudis ju, ma ise ei teadnudki. Sina fantaasia lendab päris lennukalt, isegi sääsest suudad elevandi teha.

Isa sul oksmaa ja sina tema ära kasutaud maailmapeale vihane olev laps.

 

By the way sinu eesti keel longab! Kui sa suudad oma teksti lugeda üldse.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lexus, ma paneks enda isa tõesti Oksamaaga ühte kategooriasse, seda pole mul häbi tunnistada.

Samas, digitaalsest kunstist on asi väga kaugel, kas sa ei arva?

Kui sa soovid, siis ma võin visata sulle natuke skillfucked asju, kuid ilmselt oled sa täpselt nii mööda vend, et sa arvad, et see kõik on sitt.

 

Ja, kui sa arvad, et sa oled kunsti inimene, siis ma tahaksin teada, mis sind sellist asja arvama paneb, sest nende signade järgi võiks öelda, et tegu on rohkem arengupeetust läbi elava lapsega, kui kunsti inimesega.

Valgustad mind ehk? Mis teed sinust kunsti inimese ja minust ei tee?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ Aare

Siin polegi millegi üle tegelikult vaielda, kuid signatuur on tõesti allkiri ning see on mõeldud peegeldamast sinu tõelist mina ja et selles oleks midagi sulle omast.

Signatuur suurusega 350*150 on sama mis 400*100 ainuke vahe on see, et on võimalik teha ka piklikemast stockidest ja renderitest kenasid signatuure ilma koleda venitamiseta. Väga paljudes foorumites on kasutusel ka mõõdud 400*100. Aga eks näe.

 

Aitäh.

@ superman

Ok.

Ega vist ei arva...

Minul eelarvamused puuduvad. Ennem ei saa kedagi hukka mõista, kui ta on milleski süüdi või midagi halvasti teinud.

 

Arvan küll, kuna minu tööd ei peegelda minu isiksust ei saa seda sellest arvata.

Minu ja sinu vahe on ilmselge nagu kassil ja hiirel.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.