Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

VIP
Palju keskmiselt Soulwars pro-ga 10-ga zeale saate ?

 

kui exp mötled, siis oleneb levelist ja oleneb mis levelile paned.

 

level 90 pealt saab kuskil 7-8k per zeal


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oskab keegi aidata? Kui ma panen run, siis tuleb see cmd aken küll ette, aga rsbot iseenesest ei avane. Olen proovinud java reinstalli, boti redownloadi ja nii edasi, ma ei saa aru, mis viga on. mul on uusim java ja jdk.

 

OP: Windows 7 64bit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AITAKSITE ? , mul vaja Seda clienti, kus teha seda värgendust, KEEGI saaks aidata?, PM mulle , oleksin tänulik, tehingu annaks :), AIDAKE , Client ja kuhu seda Authi lisada .. , aitäh, kes aitab ja Tehing on sinu :D

 

Õpetasin teda.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
AITAKSITE ? , mul vaja Seda clienti, kus teha seda värgendust, KEEGI saaks aidata?, PM mulle , oleksin tänulik, tehingu annaks :), AIDAKE , Client ja kuhu seda Authi lisada .. , aitäh, kes aitab ja Tehing on sinu :D

 

Vana oled ja nii lampi ei tohi küll tehinguid jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on selline probleem, et mul on see client tõmmatud ja mul on sinna sisestatud ka palju authe, aga nüüd on nii, et kui ma vajutan run nuppu, siis see lahter, kuhu pidid selle küsimuse vastuse sisestama ei avane. tee mis tahad, aga ei avane !!!

kas probleeb võib olla väheses alles olevas mälus ?

 

PALUN AIDAKE !!!!!!


.

.

.

Generating good ideas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bot Client 21.411 has been released to address a fault in the item database of the 21.410 release, which may affect multiple bots. To eliminate any issues that may have been caused by the 21.410 release, everyone should redownload and install a fresh copy of Bot Client 21.411+. Don't forget to write down your auth codes before doing this so that you do not lose them! Enjoy!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul sihuke probleem, et kui ma hunteri tööle panen siis tuleb ilge lagg ja hakkab sitaks pange panema, olen oodanud palju updatesid aga miski ei aita, teised authid jooksevad väga hästi ja laggi ei ole, oskab keegi öelda milles probleem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saab küll ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.