Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsbots.net Probleemid/Tulemused

Soovitatud postitused

VIP
Andke keegi,see link kust saab selle Boti,nagu kuhu authe sisestada vms.

 

loe pealkirja enne kui kysid :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin 2 nädalat Aafrikas...ja nüüd kui tagasi...siis selline küssa : Kas hetkel rsbots.net töötab? Ise tööle ei saa...aga ei ole kindel kas minu viga, kas juba uus väljas ne.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ty , sain tööle :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on selline probla,et kui käivatama hakkan (run) siis tuleb lihtsalt errori hääl ja läheb välja.

Niisis ma tegin niiet, 1. Tõmban clientii. zip laiendis

2. extractin failid mingisse folderisse.

3. Panen install-windows.

3. vajutan "run"

4. peale run'i vajutamist on errori hääl ja edasi ei tee midagi...

 

Keegi teab milles viga ?!

ps. kui korda saan saate 15eeku :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei tea mis sul viga aga mul sama asi ja õeldi et eriti suurt loodust tööle saada pole


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei tea mind üritasid paljud aitada ,sest pakkusin ka raha mitte keegi ei saanud aru mis mul viga kui võimalik kusgilt abi saada siis arvan et rsbots.net enda foorumist ,aga mul soovitati uut clientit ootada tänaseks on juba 2 uut clientit tulnud kui ned ei tule ka lahti ja sama viga


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.