Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti sms pin!

Küsimus

Tere tahtsin siis tellida aga kogemata j2i 1 sõnum vahele ja ta saatis kirja et kontakteeruge [email:g9ruaat9]suport@surfpin.com[/email:g9ruaat9] ja siis andis smest mingid numbrid:miis ma peaks tegema?

 

Ma saatsin ka selle smsest ********** ja siis saatis vastu mingi et ei ole sellist aadressi nagu [email:g9ruaat9]suport@surfpin.com[/email:g9ruaat9]

 

Kui keegi saaks aidata oleks väga tänulik.

 

Kiri mis mulle vastu saadeti eesti keelde tõlgituna on:Adressaadi e-posti aadressi ei leitud adressaadi e-posti süsteemi. Microsoft Exchange ei püüa redeliver selle sõnumi teile. Kontrollige e-posti aadressi ja proovige uuesti saata see sõnum, või esitada järgmised diagnostilised teksti oma süsteemi administraatoriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

proovi saata emailile [email:3eq6rxlz]support@surfpin.com[/email:3eq6rxlz]

arvan et seal siiski 2 P tähte ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Je, saatsid valele emailile kirja.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

kle aga mis pull nende pinnidega on

saadas smsi (raha on)

tuleb tagasi kas yks pool

või ei tule midagi

või tuleb kasutatud pin -.-

fagex röövib mõnusalt raha

kunagi oli siib ka teema et mingi tyyp ostis 2x eesti sms pinni

ja midagi ei saand vastu -.-


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

fagex röövib mõnusalt raha

kunagi oli siib ka teema et mingi tyyp ostis 2x eesti sms pinni

ja midagi ei saand vastu -.-

Ma söön oma mütsi ära, kui jagex saadab sulle kasutatud pinne vms raha teenimise eesmärgil :D Too 3 head põhjust miks nad peaks seda tegema, selle asemel, et lihtsalt 1 pinn juurde teha/aktiveerida vms?


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma söön oma mütsi ära, kui jagex saadab sulle kasutatud pinne vms raha teenimise eesmärgil :D Too 3 head põhjust miks nad peaks seda tegema, selle asemel, et lihtsalt 1 pinn juurde teha/aktiveerida vms?

 

Ta ei viidanud kasutatud pinnile, lihtsalt midagi vastu ei saanud, et uut smsi ei saadetud. ja võid oma mütsi sööma hakata, gl.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

saada jagexile kiri mul oli ka kunagi sama teema

Ma saatsin kõik õigesti aga pin mis sain oli vale 2 korda sama kepp

kirjutasin jagexile ära mis jama oli vastas siis et tahab saada kõnede eristust et kui seda ei sa siis ei sa midagi teha

Mul liitumine mul selles suhtes vedas et saan iga kell selle kõnedeeristuse kätte 25eek maksab ainult

Saatsin siis emailiga selle aga ei sobinud seda arvas et ddoc file saab muuta seal mu allkiri jne peal, ei tea mis talle põhe lõi.

Siis kirjutas et tahab faxi teel või postiga saatsin siis faxi teel ära 2h hiljem kirjutas kirja et saadaks kontonr v6i teeved 2 kuuks p2p v6tsin 1 kuu p2p ja ylejäänud raha tagasi

Aga kui sul tavaline mingine startikas siis jah raha tagasi ei sa 100% kindel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.