Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Green Dragon Killer lifetime AUTH. Teenige miljoneid!

Soovitatud postitused

~Sellega teenite 250-350K gp tunnis ja umbes 30K melee xp.

~Tapab Green Draakoneid Chaos Tunnelis.

~6 toidu söömis võimalust (Sharks, Monkfish, Lobster, Tuna, Salmon, Trout)

~ Võtab pangast glory või games necklace ja paneb tagasi kui charged läbi.

~ Suudab tagasi panka kõndida kui Glory/Games necklace otsas.

~Sööb kui kott on täis või teie poolt märgitud hp pealt.

~Special attack support olemas.

~Super attack, Super Defence, Super Strength Potion support.

~Sööb pangas kui HP liiga madal

~Kontide matmis võimalus olemas.

~Antiban

~Script on kiire ja randomized tegevus ehk siis bot ei tee ühte sama asja koguaeg.

~Iga scripti command on failsafetud

~Ning palju palju muud.

guicu9.png

greendragonqf7.png

21b0x3t.jpg

 

 

HIND 550,- Eluaegne auth

 

MSN : [email:obero9j6]Eestibot@windowslive.com[/email:obero9j6]

 

    Lisada palun neil kes tõesti huvitatud

    Etteandmist ei toimu.

    SEB/SWEDBANK/SAMPO/NORDEA

    Kaubelda pole mõtet, scammeritel pole ka mõtet lisada.

    Varsti on tulemas teised botid mis saadaval ka Rsbots.net(hetkel toimuvad läbirääkimised; Max 4 päeva)

rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen rsbots.net Support , ma võin üle küsida ja kinnitada kui tahad? Kui mingi jama on , Saad Ban. Kui ei , saad kinnituse et see on õige. Anna tegelane kellelt said selle ( Nimi ).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen rsbots.net Support , ma võin üle küsida ja kinnitada kui tahad? Kui mingi jama on , Saad Ban. Kui ei , saad kinnituse et see on õige. Anna tegelane kellelt said selle ( Nimi ).

 

Üks asi see, et rsbots.net = reseller, mina tahan sama hakkata siin Eestis tegema, rsbots.net on samamoodi inimene kes ostab bot makerilt scripte ja müüb neid edasi kus summa läheb boti tegija -> scripter -> reseller.

minugipoolest võid üleküsida aga sellisel juhul küsid sa valest kohast. ^^

Minul ei ole rsbots.net'iga mitte mingit tegemist ja ei hakka nende kaudu mitte midagi ostma. Kui rohkem informatsiooni soovid siis ES.

 

~Mobb


rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasuta tõesti jah ei saa, olen ise enda raha eest välja ostnud. Unustasin mainida, et mul 3 TK

ma võin 13 päevaga 213M ka teha ja pole vaja mingit botti ega midagi lihtsalt tuleb osata raha teha ;)

Edu müügiga


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see fail autohunteri boti jooksmis aken on teistsugune .

 

Vastutad oma sõnade eest? Ära räägi kui sa ei ole proovinud. Selle kvaliteet on AutoHunteriga samaväärne.

 

~Summoning support on ka millega tuleb 100K/GP hour rohkem

 

ma võin 13 päevaga 213M ka teha ja pole vaja mingit botti ega midagi lihtsalt tuleb osata raha teha ;)

Edu müügiga

 

Sisukas post. Kui pole botiga midagi seoses siis ära postita, tekitad mõtetut spammi topicus. :ty


rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küsisin rsbots.net , see teema pandi kohe lukku.

 

2 asja siis:

 

1. See on tõsi ja seda ei taheta et avaldatakse üldse.

2. See on fake.

 

Ma ei oska öelda , aga kuna mingit kinnitust ei ole , siis ma ei soovita osta. Ise teate kui ostate.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küsisin rsbots.net , see teema pandi kohe lukku.

 

2 asja siis:

 

1. See on tõsi ja seda ei taheta et avaldatakse üldse.

2. See on fake.

 

Ma ei oska öelda , aga kuna mingit kinnitust ei ole , siis ma ei soovita osta. Ise teate kui ostate.

 

sa ise kah said aru, mis sa ytlesid ?

pildid kyll v2ga fake ei ole ju, kahtlen, et tal nii igaw oli...aga mobb vms recordi m6ne screen recorderiga kui botib...umbes 15 min siis pane windows movimakeriga speed 2x kiiremaks ja uploadi youtubi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sa ise kah said aru, mis sa ytlesid ?

pildid kyll v2ga fake ei ole ju, kahtlen, et tal nii igaw oli...aga mobb vms recordi m6ne screen recorderiga kui botib...umbes 15 min siis pane windows movimakeriga speed 2x kiiremaks ja uploadi youtubi :)

 

Selge, saab tehtud.. mis programmiga soovitate teha, et kvaliteet tuleks hea? Camtasia?


rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küsisin rsbots.net , see teema pandi kohe lukku.

 

2 asja siis:

 

1. See on tõsi ja seda ei taheta et avaldatakse üldse.

2. See on fake.

 

Ma ei oska öelda , aga kuna mingit kinnitust ei ole , siis ma ei soovita osta. Ise teate kui ostate.

 

RSBots.net on Nexus boti edasimüüjad, annavad lifetime authi ja ainult 1 scripti botil.

Mobb järelikult sai ka Nexus boti autoritega ja scripti loojaga mingisugusele lepingule.

 

manraynor, :D

 

 

Script on küll megahea igatahes, soovitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
RSBots.net on Nexus boti edasimüüjad, annavad lifetime authi ja ainult 1 scripti botil.

Mobb järelikult sai ka Nexus boti autoritega ja scripti loojaga mingisugusele lepingule.

 

manraynor, :D

 

 

Script on küll megahea igatahes, soovitaks.

 

Nii et ettevaatlikus on asi mille üle naerda? Võibolla peaksin ka siis Pohhuiistiks hakkama ja mitte kottima kas on fake or not? Davai.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.