Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot Diary

Soovitatud postitused

SUPERVIP

anna mulle :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks peaks?

 

niisama ära anna kui ei taha mul suva Xd


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise vingud Cerda kallal et kogub pc. Mida sa ise teed ?

Teed veel ühe päeviku siis we ? Löl. I Hope so.

 

Omg küsisin acci oi mis pc täitsa pekkis noh.

Prindi omale i täht välja ja pista per** omale see tatt:%

 

Edit:Ja mida sa ise teed üritad pc saada sellega et ma ütlesin et cerda pc-er.Loodan et sa ikka siis selle endale Per** paned -.-

 

ei tee. kes tahab endale seda acci? bank mingi 300k+ peaks olema.

 

kes tahab pmmee

 

mina anna kellegile kelle acci veel pole :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg küsisin acci oi mis pc täitsa pekkis noh.

Prindi omale i täht välja ja pista per** omale see tatt:%

 

Edit:Ja mida sa ise teed üritad pc saada sellega et ma ütlesin et cerda pc-er.Loodan et sa ikka siis selle endale Per** paned -.-

 

 

 

mina anna kellegile kelle acci veel pole :)

Kuule kõrvadega vitt. Perse ei taha minna ? Vana sa ise oled ? "18"? Sibul kasva suureks

Kuule mitu korda sa postitanud oled siin ja mitukorda mina ? Ennem kui midagi kirjutama hakkad siis mõtle ikka kas see on vajalik. Omg sa oled nii korralik ei julge välja kirjutada sõna PERSE.

Vaata et öösel mündirulliga anaali ei saa


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule kõrvadega vitt. Perse ei taha minna ? Vana sa ise oled ? "18"? Sibul kasva suureks

Kuule mitu korda sa postitanud oled siin ja mitukorda mina ? Ennem kui midagi kirjutama hakkad siis mõtle ikka kas see on vajalik. Omg sa oled nii korralik ei julge välja kirjutada sõna PERSE.

Vaata et öösel mündirulliga anaali ei saa

 

Miks sulle minu vanus korda läheb ütlen kohe ära ma ei ole homo nii et ära üritagi siin ma ei tea mida teha :D ja kui sul omal noksi pole siis siis see mündirull kah parim ei ole mine kuskile sex shopi neid igal pool osta omale kasvõi kummist ja mine keera revole taha ta on selline emo kes valu tahab eks.

aga jah mina olen HETERO nii et ära looda midagi :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sulle minu vanus korda läheb ütlen kohe ära ma ei ole homo nii et ära üritagi siin ma ei tea mida teha :D ja kui sul omal noksi pole siis siis see mündirull kah parim ei ole mine kuskile sex shopi neid igal pool osta omale kasvõi kummist ja mine keera revole taha ta on selline emo kes valu tahab eks.

aga jah mina olen HETERO nii et ära looda midagi :D

Omg oled äge nüüd ? Üritasid ära panna ? Ega kui ma ütlen, et sa öösel mündirulliga anaali saad siis see ei tähenda, et mina seda teen. Daun. Räägi endaeest. Mul pole vaja teada, seda suur sinu till on, ei huvitagi. Mine nuru omale kasutajaid ja ole kuskil oma koopas edasi vait. Sinusugust mauni ma pole juba ammu näinud


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Omg oled äge nüüd ? Üritasid ära panna ? Ega kui ma ütlen, et sa öösel mündirulliga anaali saad siis see ei tähenda, et mina seda teen. Daun. Räägi endaeest. Mul pole vaja teada, seda suur sinu till on, ei huvitagi. Mine nuru omale kasutajaid ja ole kuskil oma koopas edasi vait. Sinusugust mauni ma pole juba ammu näinud

 

Mu nimi ei ole mauno btw ja sa pole mind näinudgi kunagi nii et ära mölise !

Oma asi mida nurun.Ja kui ütled et ma mündirullige perse peaks saama suht lampi siis oledgi paras pede juu.Sa saad kurk öösel oma isa nokiga hahhahahhaha nii naljaks noot.Mine osta nali omale ja alati võid mina ja googlest omale gey/lesby lehe otsida ja naudi seda nerd:uni:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu nimi ei ole mauno btw ja sa pole mind näinudgi kunagi nii et ära mölise !

Oma asi mida nurun.Ja kui ütled et ma mündirullige perse peaks saama suht lampi siis oledgi paras pede juu.Sa saad kurk öösel oma isa nokiga hahhahahhaha nii naljaks noot.Mine osta nali omale ja alati võid mina ja googlest omale gey/lesby lehe otsida ja naudi seda nerd:uni:

Ega jh. Erinevalt sinust ma vaatan lesbe kui sina samal ajal taod ruuni naiste peale ona


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega jh. Erinevalt sinust ma vaatan lesbe kui sina samal ajal taod ruuni naiste peale ona

 

Ei tao ruuni peale aga njh sina juu pead taguma sa ei saa kätte juu.AAjaa sul pole mida tagudagi õige jah impo.:cool:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krõpser ja sander, võiksite nagu MSNis rääkida või PMida üksteisele?

Minu arust võiks TEEMA KINNI panna, kasutaja ära antud ja mingid vennad taovad siin koos pihku..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Krõpser ja sander, võiksite nagu MSNis rääkida või PMida üksteisele?

Minu arust võiks TEEMA KINNI panna, kasutaja ära antud ja mingid vennad taovad siin koos pihku..

 

Sa võid oma ema taguda oma valge junniga -.-


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.