Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Banned

Soovitatud postitused

VIP

Mis botiga banned said kui võib küsida? Igatahes kannata mõni nädal ja saada siis, ehk suurem tõenäosus unbanned saada. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sitapead, vihkan bottimist :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota jah,kuu või nii.

Siis tee app,proovi kirjutada 300 sõna täis jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siis selline mure et sain macromise eest banni ja sooviks nüüd applet kirjutatada et keegi võiks aidata mis kirjutada ise eriti inglis keelt ei valda oleksin väga tänulik kui keegi aitaks :)

 

Sa ei saa unbanni kui expire date N/A- võimatu.


rsscripting-hAgCT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

copy see tekst neile :::

 

 

I WILL SUCK ALL JAGEX STAFF'S COCKS WHO WILL SHOW UP AT THE FACTORY, ONLY IF YOU UNBANN ME, I WILL MAKE YOU CUM ME ON THA FACE, AND THEN DO ANAL WITH YOU GUYS ALL ALONG, IL MAKE A WOODEN FUCKHOUSE, IL GO IN THEN YOU GO TO CIRCLE AND START RAPING ME, EATCHOTHER CAN PULL SOME TIMES OF MY WIENER AND THEN FUCK MEH IN DHA ASS, IL TAKE A MUCH DUREX PLAY FOR YA GAYS BEACAUSE I DONT GET WET, JUST AIM FOR MAY ASS AND LICK DHA DICK OF MINE, IF YOU GIVE MEH PARTYHATSEX THEN I WILL FUCK YAR DOGS EVERY NIGHT 10 TIMES, IL COME TO LONDON AND RAPE YAR FAMILY IF YOU DNT UNBANN ME AND LET ME FUCK YA!

 

 

 

 

 

selle kirjaga saad küll unbanni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun OldSchool'iga

kurat te siis botite kui teada et saate bani (hehe ma ple ja mul acc cb 3-106 botted :))

ja siin ka varem teema olnud et apeali võite saata aga mõtetu kuna auto vastus EI

kirjuta fagex suck!

:ty

 

copy see tekst neile :::

 

 

I WILL SUCK ALL JAGEX STAFF'S COCKS WHO WILL SHOW UP AT THE FACTORY, ONLY IF YOU UNBANN ME, I WILL MAKE YOU CUM ME ON THA FACE, AND THEN DO ANAL WITH YOU GUYS ALL ALONG, IL MAKE A WOODEN FUCKHOUSE, IL GO IN THEN YOU GO TO CIRCLE AND START RAPING ME, EATCHOTHER CAN PULL SOME TIMES OF MY WIENER AND THEN FUCK MEH IN DHA ASS, IL TAKE A MUCH DUREX PLAY FOR YA GAYS BEACAUSE I DONT GET WET, JUST AIM FOR MAY ASS AND LICK DHA DICK OF MINE, IF YOU GIVE MEH PARTYHATSEX THEN I WILL FUCK YAR DOGS EVERY NIGHT 10 TIMES, IL COME TO LONDON AND RAPE YAR FAMILY IF YOU DNT UNBANN ME AND LET ME FUCK YA!

 

 

 

 

 

selle kirjaga saad küll unbanni

 

^,^,^,^,^,^,^,^,

hea aga yks viga ma arvan

kas ei peaks olema I LL ??

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja need kes siin teemas bottimisest saasta kirjutavad nahui te yldse illegal rune threadi tulete tolgused...


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja need kes siin teemas bottimisest saasta kirjutavad nahui te yldse illegal rune threadi tulete tolgused...

 

Väga õige , mingit lohvid kade meel et ei oska botti käsitleda

 

//edit ma ei ole mingi rune pede kes nutab enda kasutaja pärast irv

mul suht pohhuj sai banned siis sai mis seal vahet on kui tahan teen uue kui ei taha siis võtan mingi enda vana kasutaja tagasi vms saatsin selle apple ära mis üks vend siin teemas kirjutas :D eks näis mis vastus tuleb ;)

päikest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.