Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Pure Clan. Aex.

Soovitatud postitused

Mida te solvate Aexi siin. Ffs pange warn TumPz-ile.

 

 

See pilt on minu tehtud.

 

Piirang on 50+ nüüd. Alla selle sisse ei saa :) Päris toredad tripid meil juba, eelmisel oli 8inimest. Liituge julgelt.

 

1. Ütlesid et mida ma solvan siin Aexi, ise veel vastasid mulle.

2. Siin võib ju arutleda Aex-ist.

3. Aex on sitt (minu arvamus)

4. Ma võin öelda mida ma arvan.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1. Ütlesid et mida ma solvan siin Aexi, ise veel vastasid mulle.

2. Siin võib ju arutleda Aex-ist.

3. Aex on sitt (minu arvamus)

4. Ma võin öelda mida ma arvan.

 

Palun ütle mulle, millal ma sulle valetanud olen?

 

sorri aga ma ei saa ma pean järjekordselt vastama. Teid eiolnud kohe kindalsti 5 selhetkel kui me peale tulime, kuna ma tean seda ise, ma olin teie cc. Aga njh. Edu teile homsel waril

Teiseks, Kui sellist lolli ila aetakse suust välja naq, et dmil pole skilli ja, et clan pk näitab skilli siis sellele peab ka vastama. So dont be mad

 

Mitte keegi pole õelnud, et CLAN PK näitab skilli. Ma ütlesin, et dm on no skill, rohkem luck. Natuke jah oleneb söömisest, aga enamus on stats & luck.

 

oota ma kicked?:D

mul 2 p2eva l2heb umb et comb 50 saada

 

Ei sa ei ole kicked ffs :D Need kes sees on jäävad sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palun ütle mulle, millal ma sulle valetanud olen?

 

 

 

Mitte keegi pole õelnud, et CLAN PK näitab skilli. Ma ütlesin, et dm on no skill, rohkem luck. Natuke jah oleneb söömisest, aga enamus on stats & luck.

 

 

 

Ei sa ei ole kicked ffs :D Need kes sees on jäävad sisse.

samad statsid, sama gear, sama inv. Kus siis statsid loevad ? Rohkem ikka skill , kuna mida kasutada, kuna sööd ja sellised asjad, see on skill.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
samad statsid, sama gear, sama inv. Kus siis statsid loevad ? Rohkem ikka skill , kuna mida kasutada, kuna sööd ja sellised asjad, see on skill.

 

Sina tahtsid ju 13levelid madalamaga dmida... (või oli see vastupidi)

 

 

Liituge :) Hetkel 18 inimest clanis, kuna üks inimene lahkus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorri aga ma ei saa ma pean järjekordselt vastama. Teid eiolnud kohe kindalsti 5 selhetkel kui me peale tulime, kuna ma tean seda ise, ma olin teie cc. Aga njh. Edu teile homsel waril

Teiseks, Kui sellist lolli ila aetakse suust välja naq, et dmil pole skilli ja, et clan pk näitab skilli siis sellele peab ka vastama. So dont be mad

 

Omg, meid oli retkel kokku 6 tükki, aga samal ajal kui te ründasite, tuli meie klanni liikmel lägg ning logis välja. Saa aru ükskord, meid oli 5. Gosh... :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik on täna täitsa imelik lol

Meid oli 100% 5tk kui me teid ära omasime.

 

ccs võis muidugi olla 6 tükki ,aga see ei tähenda ,et ta seal vildis koos meiega oli

Ega sa ka kõige tervema mõistuse juures pole. Ma olin teie cc, seal oli teid 7tükki ühes worldis+1vant teises worldis. Minimapil oli raudselt rohkem lillasid dotte kui 6. Niiet.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega sa ka kõige tervema mõistuse juures pole. Ma olin teie cc, seal oli teid 7tükki ühes worldis+1vant teises worldis. Minimapil oli raudselt rohkem lillasid dotte kui 6. Niiet.

 

Ju siis sa pole tervemõistusega +sa oled väga pime

Mängi vähem ruuni ,ehk näed ka mitmekesi teid ära omasime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teha, aex on ajast maha jäänud. Ei oska isegi CW käia...

 

 

Mis teha, ei suuda näppe rsbotist eemal hoida.

 

MIs mõttes ajast maha jäänud? :D

 

Cmon, meil suht noor klann ka veel, vähe pk'mas käinud jne..

Ta ei kasutanud botte, ta sai locked mitte ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle sa spämmer piider türakott oled sa üldse kummasgis clannis?

Kui ei ole siis keri ausalt perse.

 

Ootan warni (H)

Lmao armas suhtumine. Sa oled naq see Hit air and Undead silva. Keegi ei õelnud cw'l, et bindida ei või vennad oli nii kettas et jube.

Ju siis sa pole tervemõistusega +sa oled väga pime

Mängi vähem ruuni ,ehk näed ka mitmekesi teid ära omasime.

Oleks sa seal olnud oleksid ka näinud kuidas su clanni liikmed omatud said vägagi kiiresti . 3 raundi peale 2 deadi meie clannil ainult. 1raund Fast pk t3l3 ja kolmas raund Sain k0.

Aga Kalarobile rep, et nii väikse ajaga clani up teinud , ainult 2 asja kallal peate tegutsema veel. 1) Tiimi töö 2)Inimestega kellel pole närvid korras. pruugivad liigapalju suud. Kurb. Kuid edu teile. Mingi päev ma kirjutan sulle Kala, siis näed mix ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra kes see rsbotist siin rääkis ffs. Just siis kui hakkasime liikuma esimese raundi ajal, logis jagex mu välja, ning ütles et hackimise kahtlustus on mu kasutajale, niiet pidin recoverima oma acci, ning siiani pole vastust tulnud. Suht imelik kokkusattumus, just cw ajal? Ei tea. Kui mina oleks kohal olnud, oleks tiimitöö paremini ka sujunud arvatavasti. 6vs5 oli jh?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kes see rsbotist siin rääkis ffs. Just siis kui hakkasime liikuma esimese raundi ajal, logis jagex mu välja, ning ütles et hackimise kahtlustus on mu kasutajale, niiet pidin recoverima oma acci, ning siiani pole vastust tulnud. Suht imelik kokkusattumus, just cw ajal? Ei tea. Kui mina oleks kohal olnud, oleks tiimitöö paremini ka sujunud arvatavasti. 6vs5 oli jh?

 

lock appeal läheb kuni 3päeva ,et vaata alles umbes teisipäeval (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kes see rsbotist siin rääkis ffs. Just siis kui hakkasime liikuma esimese raundi ajal, logis jagex mu välja, ning ütles et hackimise kahtlustus on mu kasutajale, niiet pidin recoverima oma acci, ning siiani pole vastust tulnud. Suht imelik kokkusattumus, just cw ajal? Ei tea. Kui mina oleks kohal olnud, oleks tiimitöö paremini ka sujunud arvatavasti. 6vs5 oli jh?

 

Esimene raund oli 6 v. 5 , ülejäänud 3 olid 5v5 , kuna meil pidi 1 liige ära minema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
M*nn clann kerige p*rse

Lmao .

Olsborn kahju, et sa meie clannist nii sitasti arvad... Tõesti arvasid, et meie clannist tegi keegi appeali, et me kindlasti võidaks cw ? Kurb


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.