Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Wailers feat. Elan

Soovitatud postitused

VIP

waileeersss.PNG

 

Legendaarne Jamaika kollektiiv The Wailers, mille üheks asutajaks on reggae-kultuuri kuningas, tuntud muusik Bob Marley, esineb 14. juulil Pirita kloostri varemetes!

 

Kes läheb siis Wailersile homme.?

Või äkki keegi on ennem käinud .

 

 

Endal suht kindel minek kuna eelmine aasta ei jõudnud.

Vajalikud asjad on ka juba kokku kraabitud :D

 

dafkingwailers.png

 

EI PROPAGEERI LILLE,


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ih-ih-ih mis meil seal pildil küll paistab, poiss, kas see pole mitte sticky icie?:D

Ei tore, et noorukid ka sellega tegelevad, kahjuks ise ei lähe, pole hetkel ressursse.

 

Tundub, et seal on 2g-d, kui mul on õigus siis, milleks nii palju, sa peaksid iga 15min tagant üksi suitsetama siis kui tahad ühe õhtuga ära suitsetada selle. Kurat, seltsi pole vaja? Ma nagunii homme linna, kooli pabereid viima. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ih-ih-ih mis meil seal pildil küll paistab, poiss, kas see pole mitte sticky icie?:D

Ei tore, et noorukid ka sellega tegelevad, kahjuks ise ei lähe, pole hetkel ressursse.

 

Tundub, et seal on 2g-d, kui mul on õigus siis, milleks nii palju, sa peaksid iga 15min tagant üksi suitsetama siis kui tahad ühe õhtuga ära suitsetada selle. Kurat, seltsi pole vaja? Ma nagunii homme linna, kooli pabereid viima. :D

See on täna juba. :D

 

kahetsen ikka veel.

ehk teevad veel mõne kontserdi kunagi, siis olen kindlalt kohal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jõudsin just sealt koju.

 

Suht vinge värk peaks ütlema :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi kari Tartu tüüpe läks ka sinna, ise ei teadnudki, et toimub. Aga võis põnev küll olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.