Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Lihtne raha suurematel levelitel

Soovitatud postitused

Juba mitu nädalat, pärast PvP dropide update'i muutus raha teenimine seal ülimalt lihtsaks.

Vaja on lihtsalt koguda EP'd ja siis kellegiga gambleda.

 

EP kogumine: Safe zones ep'd ei tule. Samuti ei tule ep'd, kui su risked wealth on alla 75k gp. Ehk siis on vaja riskida vähemalt 75k'ga, et EP üldse koguneks. Hot zones tõuseb EP poole tunniga 25%, mitte hot zones 10%. Samuti lähevad arvesse ainult riskitud 75'ga täisminutid. Ehk siis EP ei tõuse mitte kindlal kellaajal, vaid sõltub, kuna sul saab täis 30 täisminutit, mis on veedetud non-safe pvp alal 75k riskiga.

Populaarsem viis EP kogumiseks on Wind Bolt. NB: Mitte segi ajada wind strikega!

Gear wind boltimiseks: rune full helm, rune platebody, rune platelegs, snakeskin boots, black vambs, rune kiteshield ja air staff (ja ring of life).

Invi chaos runes, vajadusel sharke või muud sööki ja vajadusel tele runes. Ja kindlasti tuleb vaadata, et risked wealth oleks vähemalt 75k.

600 wind bolts = 30 minutit, seega 2400 chaos runedega saab hot zones EP 100%.

 

Gamble: Gambling on kahe mängija omavaheline tappmine, kuni neil EP on nulli või selle lähedale langenud. Tapja risked wealth peab olema 75k+ ja surijal peab olema invis ka 75000 coinsi.

Ja nüüd tuleb lihtsalt loota headele droppidele.

 

Ja miks ma just kirjutasin, et raha teenimine suurematele levelitele, sest olen kuulnud, et väiksematel combatitel halvemad dropid.

Ise saan 100 EP'ga keskmiselt 2M looti. Vahel vähem, vahel rohkem.

Samuti on võimalik saada erinevate skillide brawling kindaid, guide nende kasutamise kohta siin: Forum.Tip.It • View topic - The guide to using brawling gloves (WIP)

 

Vahel on paraku raske leida Bolti või gamble kaaslast, selleks on tehtud IRC chat #windstrike

 

Ise ma olen teeninud ikka väga palju raha seal, 50M kindlasti.

Aga varsti kindlasti nerfitakse see drop värk ära, seega kiirustage.

 

Kujude hinnad (võetud runescape.com lehelt):

2zitwkw.png

 

NB: Jagex muutis seda, et normaalse dropi saamiseks peab surija riskima 75k'ga! Samuti ei tööta PvP worldis protect item prayer ja kõik on skulled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulujutud ,

 

Kui karjud edges või kuskil , et " LETS GAMBLE ; U FIRST " ja mode või keegi näeb siis pannakse ban .

On olnud ka juhuseid kus lastakse üle , " Scamm " , et ma essana ja siis sa , ja teise korda ei tulnudgi , ja reportis ja ban :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
F2p saab ka kujusi aga odavaid ,

 

Õpetus on kehva, võiksid välja tuua ka midagi nagu , pilte jne.

Igaüks võib kopeerida kuskilt teksti ja öelda , et pvp on lahe raha tegemis viis.

 

 

Eks tee ise parem, ja btw, kõik ma kirjutasin enda teadmistest, seega ma ei kopeerinud ja ma polegi seda kuskil teises Eesti foorumis näinud.

Ja kas pole parem mitte sitt õpetus kui mitte midagi? Ma jagan oma vabast tahtest 26k tricki teadmisi, mitte ei kirjuta lasteraamatut, kus pildid ja muu ninnu-nännu.

 

Ja bänni selle eest ei saa. Vähemalt veel mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulujutud ,

 

Kui karjud edges või kuskil , et " LETS GAMBLE ; U FIRST " ja mode või keegi näeb siis pannakse ban .

On olnud ka juhuseid kus lastakse üle , " Scamm " , et ma essana ja siis sa , ja teise korda ei tulnudgi , ja reportis ja ban :)

See ei ole kuulujutt.

Jagexi Admin player vms isegi ütles, et see on bannable. Nii,et gf teile kui banni saate sellega ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei sa olla banable

fagexi oma viga et selise sita variandi tegi ja seda ei saa bugimise alla panna kuna kõik kes pvp w on bugivad ja kõik kes on pvp w saavad banni kuna teenivad raha niimodi -.-


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See ei sa olla banable

fagexi oma viga et selise sita variandi tegi ja seda ei saa bugimise alla panna kuna kõik kes pvp w on bugivad ja kõik kes on pvp w saavad banni kuna teenivad raha niimodi -.-

Ok see oli tõesti kuulujutt & Fake Pic :/

fegwvs.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsam oleks olla hot zones.

Ise kasutan seda viisi ja kokku vb paar korda surnud:) Odavam ja kasulikum ning ma ise ei pea passima netis:) Panen rsi kaamera tiirlema ja acc sees:) Hea lihtne vms?

sJa ep teen 50%. Saan keskmiselt ep 50ga 2m:) Enamuse kellega teinud või jutukatest lugenud siis kõik ütlevad ,et mida lowim ep seda paremad dropid, mul endal ka nii:) Tavaliselt ep 50 - 300k drop ja siis juba 24 kanti ja siis tuleb 500-900k jne. 4 gamble saan sellega teha.

Olen 0 ep-ga zaroseid ka saanud ning paljud tuttavadki:)

Aga hea õpetus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kui närvi ajab mind see, et igalpool kirjutatakse, et on vaja riskida 76k ja 26k, kuigi tegelt on need summad 25k ja 75k, idioodikari.

 

 

Võid ise ka idioot olla. Keegi ei keela sa võid 2000m ka riskida.

Kui 76k siis see tähendab ,et +75k vms?

Ma saaks aru kui oleks 74k ja siis ajab närvi.

Vahet pole kas 75-76k, samamoodi tuleb see EP

Nii ,et stfu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.